Iryna Inred

Не буває нудних днів, якщо починаєш їх з Mermade

Не буває нудних днів, якщо починаєш їх з Mermade

Вже близько місяця гель для глибокого очищення "Wait! Clean up. Step up" і крем для глибокого зволоження обличчя "No! Boring days" - основні складові моєї ранкової рутини. І по 50 мл складу кожного з цих засобів досі не вичерпалися. Крем я наношу раз на день, насправді не щодня - зараз буває заспекотно навіть для такого легенького зволожуючого засобу. А от умиваюсь із гелем двічі на добу. Тож можу підтвердити, що витрачаються обидва цих засоби справді економно. Хоча здаються досить рідкими. Я не ставлю туби вертикально, кришечки це дозволяють, але тоді забагато засобу видавлюється, коли відкриваєш кришечку.

Не буває нудних днів, якщо починаєш їх з Mermade

У складі нічого страшного для мене не знайшла. Навпаки, і в гелі для вмивання, і в кремі є мій улюблений екстракт алое.

Гель має приємний солоденько-освіжаючий запах. Крем практично без запаху. Гель добре піниться – достатньо одну крупну крапельку змочити і розтерти в долонях. Крем миттєво вбирається шкірою, але густо відчувається на ній, коли пітнієш.

Загалом обом цим засобам продовжую радіти. Якщо якісь інші не спокусять мене на експерименти, то візьму ці крем і гель повторно💕