Alina_Demchenko

Avenue Des Parfums Juicy Santo Domingo : аромат про густоту та солодощі

Avenue Des Parfums Juicy Santo Domingo : аромат про густоту та солодощі
Avenue Des Parfums Juicy Santo Domingo : аромат про густоту та солодощі
Avenue Des Parfums Juicy Santo Domingo : аромат про густоту та солодощі
Avenue Des Parfums Juicy Santo Domingo : аромат про густоту та солодощі

Juicy Santo Domingo вже своєю назвою підготував нас до того, що чекає нас всередині. Тільки уявіть цю картинку : яскраве сонце заповнює весь простір собою, зігріваючи кожен сантиметр тіла своїм теплом, звук хвиль і легке погойдування пальмових гілок, створює справжній райський настрій. Ось і аромат від Avenue Des Parfums, саме про райську насолоду, але замість кокоса - манго.

Перші секунди аромату вражають яскравим , насиченим ягідним звучанням. Волога, соковита ожина на стільки апетитна, що піддатися на її шарм максимально легко. Вона відчувається прохолодно, натурально, здається до неї можна доторкнутися. В ній читається все : сік, туга м'якоть, її колір і темно зелене листя з голками, які захищають цю спокусливу ягоду. Нота не звучить компотно, не звучить кисло, в ній є терпкість . Вона притрушина легкою гострою і гірчинкою, що і не дає скотитися в "ескадну" сторону. Ожина поступово стає більш густою, насиченою, поступово заполоняючи кожен сантиметр шкіри. Тим часом шлейф навкруги - тропічний, вуальний і вже впочинається проявлятися манго.

По мірі того як аромат прогрівається на шкірі і стає частиною тіла - з'являються інші ноти, які і роблять з цього аромату справжню перлину. На мені, доволі яскраво відчувається ірис. Для мене він звучить особливо. Соковитий, вологий і гіркий, він дозволяє зробити фруктову композицію більш густою і натуральною. Таке поєднання, робить манго більш медовим та посилює ... навіть не знаю як описати цей присмак плоду ...хммм, евкаліптовість ?

На шкірі панує легка білоквітна волога пудра, якою притрушена тропічна композиція. У повітрі - яскраве соковите манго, яке завдяки перцю здається більш пікантним в східним. В такому вигляді, аромат ще довго панує як в повітрі, так і на шкірі. Поступово, і на шкірі і в повітрі, аромат стає ще більш густим, ще більш солодким. Під впливом спеки, цей процесс більш прискорений, тоді як при температурі +25 - можна відчути більш плавний переход і насолодитися всіма нотами, які в ньому приховані. База у аромата м'яка, без деревини і мускусності. Вона не бере на себе увагу і дарує аромату єдине звучання, цільне, майже моно. Це мангове варення, солодке і соковите, без кислинки і водяності. Залишається лиш густа спокуслива їстівна нота.

  • Початкова нота: Манго, Чорний перець. Манго виявилось тут густим, солодким. Мені подобається що воно тут саме таке, хоча я і фанат Mango Manga, де ця нота веде себе трошки інакше. Ожина чомусь не вказала на сайті, але вона відчувається в прохолоду так сильно, що навіть манго вимушено піти на друге місце. Перець тут активний, додає східних мотивов аромату, та й робить з нього щось таке доросле і в якомусь сенсу сексуальне.
  • Нота серця: Ірис, Жасмин, Лотос. Нота ірису для мене одна з улюблених в парфумерії, тож я її відчуваю дуже гарно. Жасмін дарує білоквітну пудру, а в тандемі з лотосом, який самостійно я і не відчуваю в ароматі - додає водички.
  • Кінцева нота: Ваніль, Пачулі. А де глазурь ? Так чи інакше база тут не сильно відчувається, та й не повинна. Вона зроблена для посилення реалістичності манго.

Не так багато в світі парфумерії популярних ароматів з манго ( особисто я знаю 5 + фланкери), тож зрозуміти що це дюп - доволі просто. Так, перед нами дуже якісний, густий дюп на Mango Skin Vilhelm Parfumerie. Хоча завдяки густоті аромату і "пюрешці" аромат і мав щось спільне з манго Dirty Mango від Richard, але за нотами і поведінкою , це 100% Mango Skin.

Дюпи це тонка межа, між клоном і самостійним ароматом. Що робить Juicy Santo Domingo не схожим на Mango Skin ? Як на мене - густота. Коли я вперше затестила цей знаменитий аромат, я відчувала його більш унісекс, більше проявлялись свіжі ноти і більш стилю La vie est belle( там мені прям ванілька з пачулі краще відчувалась). А ось Juicy Santo Domingo на мені розкрився більш солодко, та й ожина була яскравішою.

Я тестувала оригінал Mango Skin всього два-три рази, потім тестувала підрбки і можу сміливо заявити що Avenue Des Parfums зробив неможливе: створив бюджетний, реалістичний та яскравий аромат, без спиртового старту з повним розкриттям нот. Тож раджу спробувати.

І ще хочу сказати саме за об'єм 10мл, що мене вразило. Нижня частина флакону знімається і цей флакон можна буде використати повторно. Я не втрачаю надію, що Українські і бюджетні бренди будуть випускати запаски і ми зможемо використовувати подібні флакони багато разів. Особисто я і так буду повторно використовувати цей флакон, коли цей гарний аромат в мене закінчиться ))

Avenue Des Parfums Juicy Santo Domingo : аромат про густоту та солодощі
Avenue Des Parfums Juicy Santo Domingo : аромат про густоту та солодощі
Avenue Des Parfums Juicy Santo Domingo : аромат про густоту та солодощі
Avenue Des Parfums Juicy Santo Domingo : аромат про густоту та солодощі
Avenue Des Parfums Juicy Santo Domingo : аромат про густоту та солодощі