Mila__Mi

Для справжніх поціновувачів лайму

Для справжніх поціновувачів лайму
Для справжніх поціновувачів лайму

Я люблю гелі для душу від бренду (в принципі як і сам бренд 🥰) , тому повз новинки пройти не змогла. А ця новинка ще й лімітована, тож якщо у вас є бажання спробувати його, то поспішайте, поки вони ще є у продажу 😏 P.s. свій гель я вже закінчила.

*Окрім гелю для душу в цій серії вийшов ще й крем для рук, який я також дуже хочу спробувати 😍

Гель знаходиться в м'якій тубі, як і більшість гелів для душу у бренда. Напочатку кришка була запаяна захисною слюдою, що гарантує захист від першого використання.

На зворотній стороні як завжди можна знайти наліпку з детальною інформацією про засіб: опис, склад, спосіб застосування та інше.

СКЛАД 🧪

Його розбирати не буду, просто коротко напишу:

Тут є м'які очищуючі компоненти, натуральна парфумована композиція на основі ефірних олій лайму, апельсину та кардамону, вітамін Е, лецитин, молочна кислота та інші допоміжні речовини.

Склад натуральний та безпечний, але можлива індивідуальна чутливість до ефірних олій у складі.

Аромат яскравий, лаймовий з відчутною ноткою петитгрейну (апельсин зі свіжими зеленими та древесними нотами). Кардамон можна почути, але дууже віддалено.

Колір напівпрозорий з жовтувато-зеленим відтінком, який майже непомітно, а на фото взагалі не видно 😁

Консистенція гелева і доволі густенька.

Піноутворення тут добре, але не таке густе, як в інших гелях з серії "Aroma Shower", тут воно не таке середнє.

Ефект після використання:
🟩 гель дуже добре очищує шкіру від забруднень і не залишає слизької плівки після використання
🟩 освіжає шкіру та не пересушує її

🟩 створює у ванній кімнаті ароматерапію

Якщо ви любите аромат лайму, то дуже раджу спробувати саме цей гель для душу.

А я залишаю вам своїх ароматних фаворитів, серед гелів для душі від бренду (особливо з цієї серії) ⬇️

Гель для душу Happiness 🍊
https://club.makeup.com.ua/post/18809/

Гель для душу Energy 🍋
https://club.makeup.com.ua/post/14948/