Ta_nyaaaaaaa

Ще одна трійка від Couture Parfum. Як обрати свій?

Ще одна трійка від Couture Parfum. Як обрати свій?
Ще одна трійка від Couture Parfum. Як обрати свій?

Я уже встигла полюбити цей бренд, ознайомитися майже з усім асортиментом у різних об‘ємах. Тож продовжую знайомити вас із пробничками ароматів.

Ще одна трійка від Couture Parfum. Як обрати свій?

Початкова нота: Апельсин, Бергамот, Грейпфрут

Нота серця: Зелені ноти, Конвалія, Неролі

Кінцева нота: Мускус, Пачулі

Вони пахнуть морем 🌊

Солоний прохолодний бриз і кисленькі цитруси - це якщо дуже коротко.

Він приємно охолоджує у теперішню спеку, відчувається ковтком прохолодної води, найбажанішим вітром.

Я не відчула особливого розкриття, адже майже відразу у ніс б’ють солоність моря (хоча і нема у піраміді), зелені ноти та землянистий пачулі, що заспокоює.

Стійкість близько 5 годин, що ідеально для свіжих ароматів.

Влучний як для жінок, так і для чоловіків, 100%-ий унісекс.

Початкова нота: Бергамот, Кардамон

Нота серця: Герань, Шафран, Кмин,

Кінцева нота: Уд, Ветівер, Мускус, Пачулі, Шкіра

А цей аромат відносить у східні країни й спокушає на пригоди.

Він спеційний, у спеку освіжає, а в холод зігріває. Ну як таке може бути? 😅

Насправді усе просто, адже тут присутня кислинка й свіжість від бергамоту з м‘ятою. А дещо пізніше аромат розкривається теплішими солодкуватими квітковими нотами у поєднанні зі спеціями - чітковиражений шафран, який дуже приємний і зовсім не віддає йодом, як це часто буває. Можливо це і тому, що шафран не такий гучний як кмин.

Мммм, а як смачно він звучить далі 🤤

Ще ніколи не відчувала настільки приємно шкіру у парфумерії, можливо тому що вона у рідних обіймах димного уда, чуттєвого солодкуватого ветиверу пряно-землянисттго пачулі.

Дійсно захват! По опису ніколи б не звернула увагу.

Стійкість шикарна - 6-8 годин на тілі.

На жаль, на мейкап його немає, а він такий цікавий

Початкова нота: Бергамот, Лаванда

Нота серця: Кава, Кардамон, Кориця, Мускатний горіх

Кінцева нота: Боби тонка, Ваніль

Любите пряну каву з корицею і кардамоном?) Так це вона, але з більш виразним кардамоном і мускатним горіхом.

Однак кава чомусь стихає доволі швидко, а лаванда залишається гучною до кінця звучання, домінуючи над нею. Через 5-10 хвилин після розпилення парфум стає менш спеційним, солодшим і приємнішим. Сідає ближче до тіла і закутує у казкову ароматну атмосферу. Ооо так, таким він мені подобається значно більше.

З солодкою ваніллю і бобами тонка 😋

Бергамот взагалі не відчула, ну хіба перші декілька секунд після розпилення. Він розвіюється надзвичайно швидко, не залишаючи за собою і сліду.

Стійкість також приємно тішить і становить не менше 6 годин.

Найбільш доречним вважаю його у холодну пору, особливо середину-кінець осені.

Тож який аромат обрала б я собі?) Звісно, складно відповісти, бо сподобалися мені усі. Їх би я використовувала у залежності від пори, настрою, образу. Усі вони гарні, цікаві, приємні, кожен особливий по-своєму. Дійсно, парфуми з добірки не нагадали мені жоден інший відомий аромат.

Тому для знайомства дійсно з НІШЕЮ, не репліками, не дюпами, ще й українського виробництва, варто звернути увагу на Couture Parfum 😌

А який аромат за описом привабив саме вас?)