Hanna Domashenko

Sinart | Lip Gloss Pro

Sinart | Lip Gloss Pro

Здавалося б, яка різниця у блисках для губ? Всі такі кольору цукерочки, блискучі, масненькі та майже всі в однакових упаковках... Але я вас запевняю, що різниця є. І знайти дійсно класний блиск - це ще той квест!

Але нарешті у мене на поличці з'явився достойний кандидат на звання найкращого.

Sinart | Lip Gloss Pro
Sinart | Lip Gloss Pro
Sinart | Lip Gloss Pro

Lip Gloss Pro від Sinart з самого початку вражає своїм стильним, мінімалістичним пакуванням. Я люблю, коли упаковка стильна і не кричить про себе. У мене блиск у відтінку 06 - це такий ніжний глянець в рожевому відтінку. Блиск надає губам легкого тону, тому його з цікавістю можна міксувати з вашими улюбленими олівчиками для губ.

З Lip Gloss Pro ви отримаєте ряд переваг, бо мінусів я, чесно, за місяць користування просто не помітила!

💋максимальне зволоження губ;
💋чудовий блиск та візуально збільшений об'єм губ;
💋легка консистенція;
💋відсутність липкості на губах;
💋зручний аплікатор;
💋класна кольорова гамма;
💋відсутність жахливої полоски скоченого продукту на губах;
💋блиск не містить яскравої віддушки (жирний плюс для тих, кого це дратує);
💋гарний склад на основі цінних масел та рослинних компонентів, що дбайливо піклуються за вашими губами та перешкоджають появі сухості та лущень.

І я би продовжила цей перелік, але до чого балачки? Просто погляньте, як він чудово виглядає на губах! Його можна поєднати як в денному, так і у вечірньому макіяжі. А ще він чудово тримається на губах, тому я не раз бачила, як саме цей блиск обирають візажисти для весільних мейкапів!

Блиск Lip Gloss Pro від Sinart став моїм справжнім улюбленцем цього літа!