Ta_nyaaaaaaa

Ароматна насолода для тіла | Якщо скраб на літо, то однозначно ЦЕЙ

Ароматна насолода для тіла | Якщо скраб на літо, то однозначно ЦЕЙ
Ароматна насолода для тіла | Якщо скраб на літо, то однозначно ЦЕЙ
Ароматна насолода для тіла | Якщо скраб на літо, то однозначно ЦЕЙ

Якщо ви любите сольові скраби й освіжаючі, ніжні аромати, то раджу звернути увагу на нього. Чергова вдала новинка MERMADE, про яку розповідаю далі.

Відео з розпаковкою та асмр текстури скрабу 👇🏻

Ароматна насолода для тіла | Якщо скраб на літо, то однозначно ЦЕЙ
Ароматна насолода для тіла | Якщо скраб на літо, то однозначно ЦЕЙ

Дизайн баночки милий, у стилі бренду. Прозора баночка із зеленим написом (передано характер, спрямування, дизайн парфумів Countrycation) і ніжно-рожева винтова кришка.

Мені дуже сподобалась картонне обрамлення продукту. На ньому картина з мрійливою дівчиною, що опинилася серед яблуні. Дуже гарного ніжного зеленого кольору.

На цій картонній стрічці збоку вся необхідна інформація про продукт: піраміда аромату, спосіб застосування, склад, об‘єм, виробник.

Виробник позиціонує його як фруктово-квітковий аромат, але як на мене, то він більше все-таки пріоритетно квітковий і трохи деревинний..

Наразі це найулюбленіший аромат бренду загалом.

Він про букет білих, прохолодних у ранковій росі квітів з освіжаючою рослинною-водянистою нотою огірка. Огорнуто це чуттєвим міксом із зеленого яблучка та деревних нот сандалу й амбри.

У мене цей аромат асоціюється зі спокоєм, врівноваженістю, воз‘єднанням з природою і відпочинком з найріднішими близькими людьми.

Він дарує відчуття комфорту.

Не задушливий, не занадто активний. Люблю такі аромати круглий рік, а особливо влітку.

Скраб має дуже приємну текстуру. Дрібні кристали морської солі зовсім не царапають шкіру, а ефективно очищають і масажують.

Ви могли помітити доволі немалу кількість рідини - це олійки. Увесь вміст треба обов’язково розмішати перед використанням.

Відчувається доволі приємно, не жирно.

По шкірі сковзить приємно, не розсипається, що є значним плюсом.

❗️ НЕ використовувати на подразненій шкірі.

Стосовно складу.

Як я згадала вище, основа скрабу - МОРСЬКА сіль, яка є ніжним ексфоліюючим компонентом.

Зв’язуючим кристали солі та пом’якшуючим складником є комплекс олій, серед яких олія авокадо та олія солодкого мигдалю. Вони пом‘якшують, зволожують шкіру, перетворюючи її у шовковисту, ніжну і сяючу.

❌ БЕЗ грубих скрабуючих частинок

❌ БЕЗ мінеральних олій

Я залишилася у захваті від скрабу, це складно приховати.

Він легко розподіляється по шкірі, приємно масажує її, не пошкоджуючи.

Піноутворення не помітила, але невеликої кількості скрабу вистачає на велику частину тіла, дрібнесенькі кристалики розповсюджуються, здається, що аж збільшуються у кількості)

Відразу не тануть, тому дають можливість довше помасажувати.

Скраб на тілі не витримую, змиваю після проведення процедури.

І так, відразу шкіра нереально м‘яка, шовковиста і СЯЮЧА. Вона не жирна-масляниста, а саме сяюча, бо відполірована. Це наче ефект фотошопу в реальному житті.

Дівчата, таке дуже треба, особливо на літо, бо ви теж зможете побачити це неймовірне сяйво шкіри на сонці.

Не блискітки, не жирність, а саме здорове сяйво шкіри.

Після цього скрабу мені навіть не хочеться наносити крем)

У лінійці представлені інші аромати, тож кожен може обрати для себе, знайти фаворита ❤️

А я, звісно ж, продовжую чекати парфумованих батерів від Mermade. Впевнена, що це буде шикарне комбо зі скрабом.

Обов'язково спробуйте цю новинку, шкіра буде сяяти до космосу ✨ А ціна зараз дуже вау!)