Vik_Sem

Мій перший етап очищення шкіри

Мій перший етап очищення шкіри

Привіт дівчата!) З брендом Cosrx я знайома досить давно і хочу розповісти про мій фаворит в вечірньому догляді.

Cosrx - Очищувальна олія - Cica Clear Cleansing Oil

Особливості:

- заспокійливими властивостями на основі рослинних олій,а саме: соєва олія, олія жожоба, олія мигдалю ;

- регенерація, зміцнення ліпідного бар'єру;

- протизапальні властивості;

- олія має в складі: екстракт центели азіатської та отримані з неї азіатичну та мадекасову кислоти, азіатикозид і мадекасосид , які в комплексі мають потужну заспокійливу, регенеруючу та очищувальну дію.

Завдяки своїм властивостям рослинна олія ідеально підходить для зняття макіяжу з проблемної та чутливої ​​шкіри.

Аромат - легкий, натуральний, ледь трав'янистий, не відчувається після використання на шкірі .

Текстура - прозора олія, добре наносится на обличчя, не тече при використанні. Піну не утворює. Процес емульгації при контакті з водою відбувається відразу. Потребує додаткового змивання наступним етапом очищення. Дуже економічна у використанні.

Я маю тревел формат цього засобу, який зручно брати з собою. Об'єм 50 мл.

Активні компоненти:

  • соєва олія - джерело вітаміну Е, зволожує і запобігає втраті води з поверхні шкіри,
  • олія жожоба - захищає шкіру від впливу зовнішніх чинників, зволожує, має себорегулюючу дію,
  • олія лайма - освіжає і має протизапальні властивості,
  • олія бергамота - заспокоює подразнення і має протизапальні властивості,
  • соняшникова олія - ​​пом'якшує і розгладжує шкіру,
  • олія примули вечірньої - заспокоює подразнення і має антибактеріальні властивості,
  • олія солодкого мигдалю - підвищує еластичність, зміцнює ліпідний бар'єр шкіри,
  • екстракт центелли азіатської - заспокоює подразнення і інтенсивно регенерує шкіру,
  • азіатикова і мадекасова кислоти - зволожують, живлять і зміцнюють захисний бар'єр шкіри,
  • мадекасозид і азіатикозид - стимулюють процеси регенерації і мають протизапальні властивості.

Враження від використання:

  • Олійка ретельно змиває макіяж, навіть з очей;
  • Усуває запалення;
  • Шкіра потребує обов'язкового другого етапу очищення гелем для вмивання;
  • Має заспокійливий ефект;
  • Підходить для чутливої шкіри;
  • Не дуже зручний дозатор в міні версії, але для тестування підходить;

Мені подобається цей засіб, використовую його у вечірньому догляді після використання санскріну. Дуже цікавий засіб, для очищення потрібна всього одна крапля.

Мій перший етап очищення шкіри