khoroshaeva

Найніжніший бальзам для губ)

Найніжніший бальзам для губ)
Найніжніший бальзам для губ)
Найніжніший бальзам для губ)
Найніжніший бальзам для губ)

Всім привіт✌️

Сьогодні хочу розповісти про найніжніший та найм'якіший бальзам для губ, який підкорив мене з першого нанесення - Caudalie Lip Conditioner👇

Бальзам представлений у класичному, пластиковому флаконі у ніжно-лавандовому кольорі. Ковпачок знімний, флакончик закриває міцно, сам по собі не злітає.

Флакон дуже компактний, поміститься навіть у кишеню).

Стік циліндричної форми, кінчик має легке поглиблення, яке згодом розгладжується. Він м'який та ніжний, але при цьому викручується на всю довжину, не кришиться і не обламується.

* Побачила у відгуках, що у деяких стік зламався, мені це здалося супер-дивним. Так, стик набагато м'якший, ніж у тієї ж Nivea або Mayur, але він зовсім не крихкий. Навіть не знаю, що треба робити, щоб він зламався...

Об'єм: 4.5 гр, витрата економічна.

Склад у цього бальзаму дійсно натуральний та привабливий. В його основі:

  • Олії: касторова, макадамії, ши. Вони живлять шкіру губ, створюючи на ній захисну плівку, яка запобігає втраті вологи.
  • Воски: бджолиний, карнаубський. Вони надають бальзаму форми, допомагають рівномірно розподіляти олії та створюють додатковий бар'єр від зовнішніх впливів.

Крім того, присутні рослинні екстракти, вітаміни та зволожуючі емоленти.

  • Консистенція дуже ніжна, легка, бальзамна. На дотик відчувається олійність, але без жирності та липкості. Текстура комфортна та дійсно невагома.
  • Аромат - це 100/10. Мені пахне дитячою аскорбінкою зі смаком цитрусових, які ми так любили у дитинстві, а мама говорила, що можна з'їсти лише одну). Запах не надт насичений, натуральний, не викликає жодного дискомфорту.
  • Смак - все та ж аскорбинка, ніякої хімозності.

Мені подобається використовувати бальзам протягом дня, а також він відмінно підходить в якості бази під помаду, особливо матову).

Бальзам дуже ніжно і м'яко ковзає по губах, він відмінно розподіляється, навіть без натиску, ніби тане при контакті зі шкірою. Дає щільне покриття з першого шару нанесення.

Текстура абсолютно невагомо лежить на губах, не склеює + на неї не налипає волосся).

Фініш: вологий, натуральний.

Стійкість: 2-3 години.

Мої губи: сухі, постійно потребують зволоження.

  • Бальзам дуже гарно зволожує та живить шкіру губ, чудово утримує вологу.
  • Пом'якшує, робить губи дуже приємними дотик.
  • Розгладжує текстуру губ.
  • Дає гарний, ніжний та невагомий фініш.
  • Захищає від обвітрювання та впливу сонячних променів.
  • Неймовірно приємна, ніжна та невагома текстура.
  • Не викликав жодних алергічних реакцій.

Для мене - це одний з найкращих бальзамів у моїй косметичці, дуже комфортний. Щиро раджу спробувати, впевнена, ви в нього закохаєтесь💜

Дякую за увагу💕