Olivia

Літній must-have - класична водостійка туш Catrice. Чи справді вона настільки класна?

Літній must-have - класична водостійка туш Catrice. Чи справді вона настільки класна?
Літній must-have - класична водостійка туш Catrice. Чи справді вона настільки класна?
Літній must-have - класична водостійка туш Catrice. Чи справді вона настільки класна?

Бренд Catrice я дуже люблю, а їхні туші свого часу були дуже популярними і стали навіть легендарними. Тому я вирішила спробувати - Catrice Glam&Doll False Lashes Mascara Waterproof. І ось мої враження та досвід використання:

  • упаковка туші має гарний фігурний дизайн;
  • аплікатор зручний, злегка закручений;
  • профарбовує гарно, сама туш досить густа, і при на першому нанесенні вії гарно прочісуються та розділяються;
  • але нашарувати сильно не вийде - далі вії злипаються і стирчать як павучі лапки, мені такий ефект не дуже подобається;
  • щодо стійкості, то туш дійсно не осипається протягом дня, не бруднить повіко;
  • змивається, як на мене, непросто: гідрофільною олією потрібно довго масажувати і розчиняти;
  • звичайною міцелярною водою теж досконало не змиєш, хіба потрібен двофазний засіб; тому темні кола під очима - мої вірні супутники після вмивання.

Словом, я б поставила цій туші 4/5, наче все добре, але все одно рука більше тягнеться до Eveline Variete. А які водостійкі туші більше вам до душі? Поділіться, будь ласка, в коментарях.

А ще у мене від Catrice нещодавно з'явився відпадний бальзам для губ, можете заглянути у відгук: https://club.makeup.com.ua/post/40408/

Дякую за перегляд і гарного вечора!

Літній must-have - класична водостійка туш Catrice. Чи справді вона настільки класна?
Літній must-have - класична водостійка туш Catrice. Чи справді вона настільки класна?
Літній must-have - класична водостійка туш Catrice. Чи справді вона настільки класна?
Літній must-have - класична водостійка туш Catrice. Чи справді вона настільки класна?