Hrystja_

Використані пробники…

Використані пробники…

1. Сироватка з 5% ніацинамідом.

Дуже сподобалось те, що сироватки закривалися на зіп-защіпку. Таке справді бачу вперше. І це досить зручно.

Цю сироватку використовувала зранку. І одного пакетика мені вистачило більше ніж на 2 тижні.

Сама сироватка має колір пива. Вона трішки липка, але коли наносиш на лице- липкість зникає.

Ще вона має дуже класний запах...ніби травʼяний, ніби цитрусовий...запах дуже розслабляє і він дуже приємний.

Сироватка на мене справила чудове враження. На неї гарно лягали креми і тональні, вона не скачувалась.

Моїй жирній шкірі підійшла ідеально. Тому їй ставлю 10/10 і планую повторити.

2. Сироватка з 1% бакучіолу. Вона має легку бальзамну текстуру, молочний відтінок. Практично без запаху.

Її використовувала ввечері. Вона абсолютно не липка і швидко поглинається.

Загалом, за час користування цими сироватками моя шкіра зазнала видимих змін. Вона в мене не проблемна, але тьмяна і зневоднена. Тут покращилось все: від кольору до пружності. Цю сироватку планую також купити вже восени. Тут теж 10/10.

Використані пробники…
Використані пробники…

1. Крем-флюїд для обличчя. В мене жирна шкіра, тому цей крем мені б ідеально підійшов на осінь-зиму. Його використовувала зранку. Він легкий...текстура властива флюїду. Запах дуже приємний. До речі, вся косметика Lizar має дуже класні запахи... це як своєрідний спа-ритуал. Це треба хоч раз відчути.

Флюїд добре поводиться на шкірі, не скачується і на нього гарно лягає тональний. Моя оцінка тут теж 10/10, це ідеальний крем на кожен день.

2. Ревіталайзер для шкіри обличчя. Я його використовувала, коли була шалена спека. А крем досит жирненький і важкий. Використовувала на ніч. І він в мене працював як живильна нічна маска. Зранку шкіра була наповнена і "життєрадісна". Мені цей крем дуже нагадав корейський Atopalm.

Зараз я не можу користуватися таким видом косметики, зате зимою, після кислотних пілінгів чи під час курсу ретинолу він буде моїм маст-хевом. 10/10.

І на зиму він теж "летить" в мій кошик покупок.

Цим всім я дуже задоволена. Наразі в мене є два бренди, які роблять з моєю шкірою дива...це мої відкриття року. І це, мабуть, перший раз, коли я не шукаю недоліків.