Olivia

Тональний крем влітку? Хмм, а якщо для жирної шкіри?

Тональний крем влітку? Хмм, а якщо для жирної шкіри?
Тональний крем влітку? Хмм, а якщо для жирної шкіри?

У пошуку більш щільного, аніж у ВВ-кремів, покриття мій вибір зупинився на Revlon ColorStay Longwear Mekeup Vitamin E Combination/Oily Skin SPF 15.

  • У мене світла бліда шкіра, тому обрала відтінок 150 - Buff. Зауважу, що в асортименті бренду є окремі версії тонального засобу для нормальної/сухої та комбінованої/жирної шкіри, у мене версія для останньої.
  • На момент покупки вартість засобу складала 253 грн, гадаю, досить бюджетно.
  • Засіб має скляну тару і дозатор, що має попереджати окислення та зміну кольору.
Тональний крем влітку? Хмм, а якщо для жирної шкіри?
Тональний крем влітку? Хмм, а якщо для жирної шкіри?
  • Спершу колір видався мені занадто світлим та трохи жовтим, але після розтушування, здається, він сідає так як треба. На фото вище зробила свотчі, порівнюючи з ВВ-кремом від Purito, яким користуюся постійно - різниця, звичайно, колосальна, але Purito адаптується до шкіри і дає нещільне покриття, тому все ж таки це засоби з різним ефектом.
  • Тональний крем має легкий косметичний ненав'язливий аромат.
  • По текстурі він не надто густий, але і не рідкий, як водичка. Щось середнє.
  • Я маю проблемну шкіру, тому ступінь перекриття недоліків мені подобається. На фото видно, як добре тональний крем перекрив почервоніння.
  • Мені поки не вдалось підібрати опитимальний спосіб нанесення засобу, тому я комбіную різні:
  1. Наношу крем руками.
  2. Рівномірно розподіляю пензликом по обличчю (до речі, можливо, порадите файний пензлик для тональної основи у коментарях?).
  3. Фінально фіксую спонжиком вбиваючими рухами.
  • Варто наносити крем швидше, оскільки далі він фіксується і посунути його може бути проблематично.
  • Із мінусів: якщо у вас є лущення, готуйтеся, що крем їх підкреслить і підсвітить проблемні ділянки. Тому не люблю використовувати цей крем, якщо давно не робила пілінг. Також він може "падати" в пори.
  • Також мені не подобається, як він лягає на SPF-крем, без якого мені на ретиноїдах взагалі не вижити, а ступінь захисту самого тонального (SPF-15) просто для галочки.
  • Складається враження, що цей тональний ідеально ляже тільки на підготовлену шкіру з відповідною базою.
  • Стійкість 24 години - цього я не перевіряла, бо нашо? Але можу сказати, що на шкірі сидить він добре, але з часом припудрювати жирний блиск все одно доведеться.
  • Як на мене, кремові продукти (рум'яна, бронзери) можуть лягати на цей тон не дуже вдало, натомість сухі текстури виглядатимуть краще.

Загальне враження від засобу - 4/5. Але не виключаю, що з часом ми подружимось краще. Буде цікаво дізнатися, які лайфхаки ви використовуєте при нанесенні тонального засобу? Пишіть у коментарях. І вдалого вам дня!

А ще пропоную заглянути у мої попередні дописи про тональні засоби:

Чао!