Дарина🦉

Маска для волосся "Терапія для волосся", з маслом жожоба

Маска для волосся "Терапія для волосся", з маслом жожоба

Маска в яку закохалась, після першого ж застосування! І мені потрібна тепер велика банка, такого "диво"засобу! Використовувала разом з вітаминами для волосся "Відновлення волосся" з про-кератиновим комплексом

Ellips Hair Vitamin Hair Repair With Pro-Keratin Complex, про них розповідала тут https://club.makeup.com.ua/post/45679/

🌸Маска для волосся "Терапія для волосся" з олією жожоба
Ellips Vitamin Hair Mask Hair Treatment.

Унікальна формула маски збагачена оліями жожоба і сої, які підтримують оптимальний гідробаланс шкіри голови і локонів, розгладжують посічені кінчики і зміцнюють пошкоджену структуру волосся, надаючи йому здоровий блиск і шовковистість. Д-пантенол захищає пасма від агресивного впливу ультрафіолетового проміння і впливу інших несприятливих зовнішніх факторів, інтенсивно пом'якшує і ущільнює волосся, роблячи його більш слухняним і об'ємним.

🌸Склад:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Dimethiconol, Cetyl Esters, Amodimethicone, Cyclotetrasiloxane, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Sodium Benzoate, Dimethyl Palmitamine, Steartrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Potato Starch Modified, Fragrance, Panthenol, DMDM Hydantoin, Lactic Acid, Tocopheryl Acetate, Soybean (Glycine Soja) Oil, Retinyl Palmitate, Ascorbyl P almitate, Simmondsia Chinensis Seed Oil.
🌸Пакування:

Дуже зручне саше, яке можно брати з собою. Об'єм 20 мл (на мою довжину волосся, вистачило на два рази).
🌸Текстура:

Доволі густа, кремова, білого кольору. Легко розподіляється, та таке враження, що маска повністю вбирається, волосся наче їсть її.
🌸Аромат:

Дуже приємний, це легкий аромат пудрових квітів. Залишається на волоссі тривалий час.
🌸Спосіб використання: після миття шампунем розподілити маску на вологе волосся по всій довжині від коренів до кінчиків. Залишити на 1-2 хвилини, після ретельно змити водою (люблю такий формат, не потрібно довго тримати, спеціально для ледачих).

Отримала, зволожене напитане волосся. Рівне та гладеньке. З неймовірним блиском! Слухняне, м'яке та живе волосся, ніби після саллонних процедур. Радію, як виглядають кінчики, бо хотіла знов їх обрізати (а для мене це жах, завжди шкодую, бо хочу відпустити довжину!).

Давно я не була, прям так задоволена маскою, це ніби миттєва реставрація/реконструкція пошкодженого та виснаженого волосся!

💗

Маска для волосся "Терапія для волосся", з маслом жожоба
Маска для волосся "Терапія для волосся", з маслом жожоба
Маска для волосся "Терапія для волосся", з маслом жожоба
Маска для волосся "Терапія для волосся", з маслом жожоба
Маска для волосся "Терапія для волосся", з маслом жожоба