Ta_nyaaaaaaa

Кондиціонер для волосся, від якого очікувала більше

Кондиціонер для волосся, від якого очікувала більше
Кондиціонер для волосся, від якого очікувала більше
Кондиціонер для волосся, від якого очікувала більше

Від кондиціонеру хочеться зволоження, пом‘якшення і легкого розчісування. Чому ж від цього кондиціонеру ефект зворотній + інші нюанси? 🥹 Ще й з улюбленим ароматом кокосу, який теж підвів.

Кондиціонер для волосся, від якого очікувала більше

Розпочну з того, що баночка має дуже зручний об‘єм для знайомства і подорожей - 100 мл.

Кришечка закручується щільно, надійно.

Проблема у тому, що сам флакон виконаний з дуже міцного пластику і вилучити продукт - ще та задача. Стиснути його майже нереально, тож треба трясти.

Текстура гарна, густенька, білого кольору. Нагадує навіть маску, я таке дуже люблю.

Аромат не виправдань очікувань, бо це схоже на пластиковий кокос 👀 Наче і солодкуватий, але щось не те, неприємні відголоски посеред рафаелівського кокосу 🥥

Кондиціонер має компоненти зволоження й пом’якшення: Cetearyl Alcohol та гліцерин, а також натуральні екстракти: екстракт кокоса, манго, глави, груші, інжиру, що дають додаткові поживні властивості.

А ще стандартні консерванти, ароматизатори і тд.

На жаль, від кондиціонеру я отримала мінімальне пом‘якшення, не помітила зволоження. Волосся на вигляд було дещо сухим, але з’явилися натуральні хвильки, легкі локони, які потім розпалися.

Після нього хочеться спрею чи іншого засобу для полегшення розчісування, бо волосся сплутане.

Я засмучена через те, що склад кондиціонеру дуже гарний, тож були великі надії. Але на моєму пористому, хвилястому, схильному до сухості волосся він не підійшов.

А ви щось пробували від цього бренду?)