Ірина 🦋

Приємна олійка для губ у креативній упаковці з ароматом кокосу

Приємна олійка для губ у креативній упаковці з ароматом кокосу

Цю олію я вперше побачила в одному з дописів у makeupclub. Можливо я б пройшла повз, так як у мене вже є улюблені засоби для губ 💋, такі як цей https://club.makeup.com.ua/post/32678/ та цей https://club.makeup.com.ua/post/35953/ але упаковка олії від Sovka привернула мою увагу.

Sovka Skincare це український 🇺🇦бренд, що дуже приємно, який спеціалізується на виробництві якісної натуральної косметики 🌿

У бренду представлені різні аромати цієї олії, кожен зможе підібрати щось для себе, я зупинилася на кокосі 🥥

Пакування та аромат: Засіб знаходиться в дуже гарній і не звичайній пластиковій прозорій тубі зі срібною кришечкою, що виглядає дуже стильно. Моє білого кольору з приємним ніжним солодкуватим ароматом кокосу 🌴 У середині маленький м'який аплікатор. Об'єм 5ml

Для того, щоб ваші губи завжди були привабливими, потрібно використовувати не лише декоративні засоби, а й ті, що дбають про вразливий епідерміс, захищають від зневоднення, впливу негативних факторів зовнішнього середовища.

Особливості Sovka Skincare Lip Oil Coconut:

👄 містить олію жожоба, яка живить, зволожує та пом’якшує шкіру губ, створює захисний бар’єр, що запобігає втраті вологи, тріщинам і сухості;
👄 сприяє регенерувальним процесам, надає епідермісу еластичності та пружності завдяки вмісту масла какао;
👄 захищає шкіру губ від негативного впливу зовнішніх факторів, таких як сонячні промені, завдяки вітаміну Е;
👄 містить ванілін бутил ефір — речовину, яка стимулює кровообіг, робить губи більш об’ємними та привабливими;
👄 має стильну та зручну упаковку, яка легко поміщається в кишеню або косметичку;
👄 не липне і не розтікається, а рівномірно розподіляється по губах за допомогою зручного аплікатора.

Приємна олійка для губ у креативній упаковці з ароматом кокосу
Приємна олійка для губ у креативній упаковці з ароматом кокосу

Почну з того, що мені б хотілося, щоб аплікатор був трохи більшого розміру, так як особисто мені, такий маленький доводиться опускати в тубу кілька разів, щоб намазати губи повністю. Мені дуже подобається цей ніжний кокосовий аромат, аромат цукерок Рафаелло 🏝️ особливо зараз у літню ☀️пору, відразу асоціація з відпочинком на райському острові 🌊

Олія прозора, без смаку, для мене це плюс, я не люблю солодкуватий присмак на губах, які можуть залишати деякі блиски або бальзами наприклад такі як EOS або Maybelline New York Lifter Gloss

На губи наноситься тоненьким шаром, немає липкості, жирність теж особливо не відчувається я наношу в 1 шар. На вітрі 🌬️волосся, пісок на пляжі 🏖️ до нього не прилипає 😂

Має більше як вологий фініш, а не дзеркальний блиск. Не вбирається відразу в губи безслідно, я не засікала але мені здається протягом години точно тримається на губах.

Мені цей засіб сподобался, думаю надалі спробую ще й інші аромати, є яблуко, полуниця, манго, ягоди

Я разом з цим маслом для губ, купила ще гель для душу від Sovka, і він на мене набір не справив жодного враження. Про нього тут, хто ще не читав https://club.makeup.com.ua/post/45698/

Чи знайомі ви з цим брендом, чи пробували їх кошти? Чи сподобалися вони вам?