Пильчук Єсенія

Мейк, який рятує мене кожні свята

Мейк, який рятує мене кожні свята

Я роблю його максимум за 20 хвилин і виглядаю на всі 100 (на мою скромну думку😜) на святкуваннях. Якщо ви, як і я, не любите довго щось робити на своєму обличчі, тоді велкам)

Запорука класного макіяжу – це добре підготовлена ​​шкіра обличчя. Тому для початку я добре зволожую (можна навіть проскрабувати) і наношу праймер.

Деякі візажисти рекомендують спочатку приступати до очей, а потім уже тон і тп. Особисто мені подобається спочатку наносити тон і консилер, а потім уже перемикатися на очі, але тут уже кожен по-своєму.

Я знайшла собі ідеальну тональну основу, яка дуже добре вирівнює колір шкіри і перекриває легкі почервоніння. Після цього я наношу консилер.

P.S. Дівчатка, які мучаються з темними колами під очима, я знайшла офігенний консилер, який перекриває мої круги та не скочується у складки

До шкіри я ще повернуся, а зараз переходимо до очей👀

Я дуже люблю щось блискуче і нюдове, саме тому, я вибрала для себе найкращі палетки, які повністю зодовільняють цю потребу.

- Починаю із самого світлого відтінку та наношу на все повіко.

- Далі приступаю до темного відтінку і затемняю верхню складку повіка, приділяючи більшу увагу саме краям.

- Нарешті прийшов час блискіток! Я наношу пальцем на середину повіка та розтушовую.

-Ну що, малюємо стілки😎 Стрілки для мене взагалі окрема історія. Зазвичай коли тобі нікуди не потрібно, вони виходять швидко і просто ідеальними. А коли ти поспішаєш на якийсь захід, то це просто жах. Проте роки тренувань зробили свою справу і зараз в мене навіть не тремтить рука😂 Я малюю зазвичай лайнером, а потім починаю легенько тушувати (як це мене рятує, коли вони м'яко кажучі не ідеальні) і вуаля - очі вже дуже виразні.

- Куди ж без хайлайтера, я за стандартом наношу у куточок ока і трохи на верхню губу.

- Вії) Тільки про них я можу написати цілий пост, але тут коротко) Якщо в мене є настрій, я використовую накладні вії, але зазвичай використовую круту туш і роблю "котячий погляд".

P.S. на фото вії накладні)

Брови) Я зазвичай ходжу к майстру і мені роблять з ними чудо, і на цьому етапі я лише вкладаю прозорим гелем. Проте іноді, життя мене випробовує і я малюю їх сама😂

Тут все просто, гарний олівець, який вам підходить і щіточка, щоб розтушувати.

Губи💄

Ох, скільки я перепробувала ріних олівців та помад... І нарешті знайшла "свій" віддтінок олівця. Тепер у мене гарний запас їх, але експерименти все ж таки продовжуються)

Контуринг

Я роблю його дуже легким і використовую тільки бронзер та рум'яна)