korolivska

Знайшла ідеальну гідрофільну олію для чистої та зволоженої шкіри. Мій новий must-have!

Знайшла ідеальну гідрофільну олію для чистої та зволоженої шкіри. Мій новий must-have!
Знайшла ідеальну гідрофільну олію для чистої та зволоженої шкіри. Мій новий must-have!

Вітаю! Сьогодні я хочу поділитися з вами своїм відкриттям — гідрофільною олією для обличчя від українського виробника, яка вразила мене своїм ефектом. Ця олія, збагачена мигдальною олією та екстрактом бергамоту, стала справжнім порятунком для моєї шкіри.

Вона чудово очищує, зволожує та заспокоює, не залишаючи відчуття стягнутості.

Основні характеристики:

- Інгредієнти: бергамот, жожоба, лаванда, мигдаль, оливкова олія, петитгрейн

- Аромат: бергамот

Ця олія ідеально підходить для демакіяжу, живлення та пом'якшення шкіри. Вона ефективно розчиняє всі забруднення та макіяж, не пересушуючи шкіру. Я помітила, що всі закриті комедони розчинились, а шкіра стала більш пружною та зволоженою. Аромат бергамоту дарує приємне відчуття під час використання.

До цього я користувалась косметикою, яка коштувала в чотири рази дорожче, але результат був далеко не таким вражаючим. Зараз я не уявляю свій догляд без цієї гідрофільної олії. Ще одне чудове відкриття — пінка для обличчя з тієї ж лінійки. Вона чудово доповнює олію.

Мій вердикт: дуже рекомендую! Для ще кращого ефекту варто спробувати цю олію разом із сивороткою, яку я також замовила, і пінкою. У подарунок я отримала тонік, що стало приємним бонусом.

Знайшла ідеальну гідрофільну олію для чистої та зволоженої шкіри. Мій новий must-have!
Знайшла ідеальну гідрофільну олію для чистої та зволоженої шкіри. Мій новий must-have!
Знайшла ідеальну гідрофільну олію для чистої та зволоженої шкіри. Мій новий must-have!
Знайшла ідеальну гідрофільну олію для чистої та зволоженої шкіри. Мій новий must-have!
З�найшла ідеальну гідрофільну олію для чистої та зволоженої шкіри. Мій новий must-have!
korolivska
0
1
Підписки