Фарба з категорії мас- маркет

Фарба з категорії мас- маркет

Вже давненько підшукую собі фарбу для брів, яка б мене повністю задовольнила, перепробувавши різні засоби від мас маркету до професійної лінійки, здається я її таки знайшла.

Це фарба зі звичайного мас- маркету з низькою ціною, але, як на мене, з гарною якістю, в будь якому випадку, мені результат подобається ☺️

Купувала я її всього за 59 грн, в упаковці 4 саше: 2 з фарбою і 2 з окислювачем.

І хоча за інструкцією вона розрахована на 2 рази, тобто по саше за раз, мені одного саше вистачає на 3 рази.

Спосіб застосування стандартний: змішати фарбу з окислювачем в рівних пропорціях і нанести на брови чи вії на 15 хвилин, попередньо обезжиривши ділянку де буде фарба, де не потрібно, щоб взялась нанести крем, після змиваємо.

Фарба з категорії мас- маркет

Вії я не пробувала нею фарбувати, а ось на бровах добре береться і довго тримається колір, 20 днів так точно, може і довше, просто за цей час мої брови відростають і потрібно підфарбовувати.

На шкірі дня 4, але можливо в когось і довше, в мене так, тому що кожного вечора вмиваюсь гідрофільною олією.

І хоча колір я взяла коричневий, в результаті брови чорні, але без синього відтінку, але я так і очікувала, бо у мене зазвичай так і виходить, що на шкірі фарба коричнева, а на бровах чорна, бо любитель перетримати фарбу 😂

Стійкість мені дуже подобається, це мабуть, найстійкіша фарба з тих що спробувала, тому купуватиму ще ❤️