Lytvynenko

Польський бальзам для губ | Чи вартує уваги?

Польський бальзам для губ | Чи вартує уваги?
Польський бальзам для губ | Чи вартує уваги?

AA Pink Aloes - це польський бренд, що класифікується як аптечний. Перший продукт бренду, що використовувала, раніше не траплявся мені.

Бальзам зацікавив обіцянками про чудову зволожувальну дію, через вміст екстрактів та олій у складі. Ну, бренд типу аптечний, тому, чому б не спробувати, подумала собі я)

Польський бальзам для губ | Ч�и вартує уваги?

Пакування: пластикова туба, обʼємом 10г, запакована у досить велику картонну коробку, призначення якої я так і не зрозуміла 🤔 Навіщо така величезна? Дизайн засобу мені нагадує мас маркет, аж ніяк не аптечний, але це чисто субʼєктивна асоціація))

Аплікатор пластиковий, без якихось наворотів, зручний. Отвір не маленький, але продукт видавлюються та наноситься без проблем.

Аромат та смак: тут запах полунички, що не сильно яскравий, але відчутний при відкритті бальзаму та нанесенні. Наче подобається. Але присмак якоїсь хімозної, пластикової та не дуже приємної 🍓 Таке собі...

Консистенція: спочатку бачимо досить густу масу жовто-рожевого кольору, що від тепла тане на очах та добре розподіляється! не тече, а саме добре тане. Текстура восков, приємна та комфортна.

Відчуття на губах та ефект: бальзам досить добре зволожує. Липкості взагалі немає, лише вологий слід! Він комфортно відчувається, дає відчуття зволоженості, наповненості, мʼякості та еластичності поверхні губ. Однак все це триває не більше години. Стійкість даного бальзаму лишає бажати кращого 🫤

Склад цього бальзаму містить багато корисних натуральних компонентів, які зволожують, захищають і заспокоюють шкіру:

  • Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Мигдалева олія): живить шкіру, зволожує, має антиоксидантні властивості.
  • Butyrospermum Parkii Butter (Масло ши): зволожує, живить і захищає шкіру. Має протизапальні властивості.
  • Simmondsia Chinensis Seed Oil (Масло жожоба): глибоко зволожує, допомагає зберегти еластичність шкіри.
  • Tocopheryl Acetate (Вітамін Е): потужний антиоксидант, який захищає шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища.
  • Helianthus Annuus Seed Oil (Соняшникова олія): зволожує і допомагає заспокоїти шкіру.
  • Glycine Soja Oil (Соєва олія): має антиоксидантні властивості, сприяє зволоженню шкіри.
  • Bixa Orellana Seed Oil (Анонато): натуральний барвник, який також має антиоксидантні властивості.
  • Aloe Vera Leaf Extract (Екстракт алое вера): заспокоює шкіру, має зволожуючі та загоюючі властивості.
  • Prunus Persica Leaf Extract (Екстракт листя персика): має антиоксидантні властивості, заспокоює і зволожує шкіру.
  • Pyrus Malus Fruit Extract (Екстракт яблука): натуральний антиоксидант, має зволожуючі властивості.
  • Rubus Idaeus Fruit Extract (Екстракт малини): має антиоксидантні та зволожуючі властивості.
  • Glycerin (Гліцерин): зволожувач, що допомагає підтримувати вологу в шкірі.

Проте в складі також є синтетичні компоненти, такі як мікрокристалічний віск і пропандіол, які можуть викликати подразнення, якщо маєте чутливу шкіру, але в цілому вважаються безпечними при використанні в косметиці.

Якщо у вас немає алергії на ці компоненти, то цей бальзам повинен бути безпечним для вас. Мені дуже сподобався багатий вміст екстрактів та олій!

Склад бальзаму дуже сподобався! Чимало натуральних компонентів, які дійсно працюють на зволоження та живлення, а не тільки косметичний ефект!

І супер важливим та жирним ➕ є відсутність липкості.

Але частота поновлення продукту мене засмучує! Кожну годину доводиться наносити, аби залишався ефект на губах. Тут я вагаюся, адже це один з найважливіших моментів для мене - зручність використання та частота.

Також не зайшов мені аромат 🍓 - пластикова, або навіть резинова, не смачна(

Я не до кінця визначилася, чи хочу повторити цей продукт, все ж, ми маємо набагато кращу свою альтернативу - бальзамчики від Mermade, які шикарні по смакам та є вдвічі дешевшими.