Ірина 🦋

Крем для рук для ласунів, з ароматом шоколаду

Крем для рук для ласунів, з ароматом шоколаду

Це моє перше знайомство із італійською🇮🇹 фірмою Nevitaly. Я люблю коли у засобов не тільки гарні властивості догляду за шкірою, але я є гарний аромат.

Я люблю солодкі насичені аромати, а цей крем пахне як солодкий молочний шоколад 🍫, аромат схожий на Nutella 🌰 На makeup вказано що він розкриється на шкірі нотками ванілі, шоколаду та пачулі. Я не люблю аромат пачулі, але я їх тут абсолютно не чую, це ваніль та шоколад, аромат гурманський! 😋

Коли вперше я нанесла цей крем, аромат мені нагадав засоби з какао ☕️американської дуже відомої фірми Palmer's. Аромат такий самий солодкий і насичений. Якщо ви чутливі до запахів або не любите солодкі аромати, засіб може вам не підійти, оскільки запах залишається з вами ще на якийсь час на тілі після застосування. Я з тих кто навпаки таке полюбляе 😉звичайно, якщо аромат мені приємний 😂

Продукт містить у складі натуральні олії, здатні повернути шкірі пружність, м’якість та здоровий блиск. Крем доглядає за кутикулой та дарує приємне відчуття зволоження, поверне також ручкам комфорт після очищення та мінімізує вплив жорсткої проточної води 🚿

Особливості Cuddles Hands Cream від Nevitaly:

- приємна консистенція, що швидко вбирається;
- насичений солодкий аромат, який підіймає настрій;
- кунжутна олія глибоко зволожує та збагачує шкіру амінокислотами;
- арганова олія пом’якшує суху шкіру, загоює ранки та заспокоює запалення;
- екстракт какао попереджає появу глибоких зморшків та втрату тонусу;
- екстракт каштана діє як антиоксидант та відбиває атаку вільних радикалів.

Крем для рук для ласунів, з ароматом шоколаду

Засіб знаходиться у мʼякій пластиковій тубі зі зручною кришечкою фліп-топ. Обʼєм 75ml.

Крем білого кольору, здається достатньо густим, але відразу добре вбирається, без липкості і жирності, але залишає по собі тоненьку плівочку на шкірі

Через 10 хвилин немає відчуття, що ваші руки знову сухі і ви нічого не наносили 👏🏼

Крем витрачається досить економно, кількості як на фото мені вистачає, а обидві руки.

Мені подобається, що після цього крему немає жирності рук і я можу використовувати його не тільки у вечірньому догляді, а й на роботі. Оточуючі люди, коли чують аромат, завжди цікавляться, чим це так смачно пахне 🍨

Також зі схожим ароматом вмене зараз є крем для тіла Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Butter, кому цікаво мой допис про нього за посиланням https://club.makeup.com.ua/post/39031/