V-R-O-D-L-Y-V-A

LAMEL Make Up Oh My Color Gel Eye Liner

LAMEL Make Up Oh My Color Gel Eye Liner

Привіт MakeupClub 🖤

Ці олівці захопили моє серце 🥰 Це на ВАУ-емоціях, це те, що у мене в засіках по 3-4 шт, це любов на роки, особливо з цими улюбленими відтінками:

💙 - 401

💚 - 403

💜 - 405

💜 Упаковка: олівець приходить у захисній плівці, яка легко знімається.

💜 Розмір: 13,8 см.

💜 Матеріал: пластик.

💜 Дизайн. Мені подобається чорний матовий у поєднанні з різними кольорами, вже кілька років на нього дивлюся - 👍 Особливо подобається, що окрім продрукованого номера кольору весь олівець зовні кричить про колір, приваблює своєю яскравістю і не доводиться ставити його вгору дном у склянку, щоб надалі простіше було знайти.

💜 Об'єм: 1,4 г.

💔 Формат олівця: НЕ автоматичний, БЕЗ стругачки 😬.

💜 Текстура: м'яка кремово-гелева консистенція.

💜 Формула: НЕ водостійка, але стійка 💪.

💜 В роботі:

  • комфортно наноситься;
  • легко і мʼякесенько ковзає по шкірі повік;
  • не дряпає повіку;
  • чудово розтушовується, тому що олівець не швидко фіксується;
  • можна вимальовувати акуратні графічні лінії;
  • можна застосовувати як підкладку під тіні;
  • дуже класно поводиться на слизовій оболонці, стійко як каял, тому я не оновлюю його. Але ж, але 🙂...це все індивідуально, може комусь і знадобиться 1 раз оновити.

💜 Фініш: вишуканий оксамитовий, коліри не втрачають насиченість відтінку протягом дня.

💜 Демакіяж: міцеляркою, фіолетовий смиваю двофазкою.

💔 Що стосується експлуатації: тут є трабли. Найчастіше у більшості частково ламається і випадає грифель і деякі не можуть з тієї ж причини підібрати відповідну для олівця стругачку.

*💜 - ок,

**💔 - не ок.

Про відьінки окремо 👇

Яскравий блакитний колір, що не дотягує ще до електричного синього, але близько. Трохи залишає синюватий тінт на віці, але змивається до кінця міцеляркою. Комфортний у роботі, тушівка кольору залишається яскравою.

Це насичений 🙃, але пастельний відтінок зеленого. Швидше, він на межі між яскравим фесташковим та неоновим салатовим. Комфортний у роботі, тушовка переходить у блідий салатовий, не залишає тінт.

Яскравий насичений фіолетовий, який при тушкуванні переходить у рожевий. Не зовсім комфортний, тому що залишає тінт і не кожна міцелярка зможе змити його, тому я використовую двофазку.

Ну божечки, що за краса 😻

💜 Відтінки можна міксувати

Монокольорові макіяжі для демонстрації на повіку і слизової оболонці

Дякую що заглянула, лови пурпурне серце 💜