red_dragon

Сироватка для обличчя зволожувальна з гіалуроновою кислотою 97% і екстрактом алое

Сироватка для обличчя зволожувальна з гіалуроновою кислотою 97% і екстрактом алое

Перше знайомство з брендом

Вперше в мене з'явився пробничок косметики від цього бренду. Чула багато позитивних відгуків про цей бренд, але ще не купувала їх косметичні продукти. Я активно користуюсь зволожуючими засобами для обличчя, ну і звичайно гіалуроновою кислотою, а особливо влітку запасаюсь баночками, які зволожують та живлять

Гіалуронова кислота - стимулює ріст клітин шкіри й підтримує утворення колагенових та еластинових волокон, які роблять шкіру пружною, еластичною та ніжною. Проникаючи в глибші шари шкіри, бореться із передчасним старінням і допомагає швидко усунути зморшки та розгладити шкіру.

Пакування:

Звичайні матеріали пакування, пробничок об'ємом 3 мл, на зворотиі вказана вся потрібна інформація про цей засіб. Відкривається легко, засобу багато (мені вистачило на три повноцінні використання)

Що ж можна сказати про цей засіб?

Консистенція дуже рідка, як вода, прозорого кольору. Аромат ненав'язливий, легкий, косметичний. Поглинається шкірою за декілька хвилин, залишає після себе легкий липкий шар, не блищіть.

Ефект від використання:

Засіб надає легкого зволоження, не можу сказати, що мені його достатньо. Можливо нанести під якусь маску, то ефекту буде більше.

Сироватка для обличчя зволожувальна з гіалуроновою кислотою 97% і екстрактом алое