Missmili

Нашумівший ретинол від Cerave і як виглядає шкіра після 3-х місяців використання

Нашумівший ретинол від Cerave  і як виглядає шкіра після 3-х місяців використання
Нашумівший ретинол від Cerave  і як виглядає шкіра після 3-х місяців використання
Нашумівший ретинол від Cerave  і як виглядає шкіра після 3-х місяців використання
Нашумівший ретинол від Cerave  і як виглядає шкіра після 3-х місяців використання

Засіб обіцяє вирівнювання,розгладження та зменшення проявів постакне,пігментних плям та звуження пор,також покращення кольору шкіри

Сироватка містить 0,1% інкапсульованого ретинолу, який прискорює відлущування клітин, зменшуючи появу та прояви слідів недоліків без подразнення.

Моя шкіра:

Вік 25+

Шкіра проблемна,маю акне та плями від постакне,розширені пори,чорні точки та вже перші прояви зморшок,ну коротше весь комплект)

Нашумівший ретинол від Cerave  і як виглядає шкіра після 3-х місяців використання

Використовувала по схемі-перші 2 тижні -2 рази,наступні 2 тижні-через день,потім кожен день(але тільки ввечері і на суху очищену шкіру)

Засіб економічний,вистачає одного натискання на помпу щоб змастити все лице,запаху ніякого немає,текстура приємна,гелева,при використанні там де є запалення може злегка пощіпувати.Іноді виникало відчуття сухості,тоді приблизно через 30хв після використання мастила обличчя кремом,але таке тряплялось рідко,в основному сироватки було достатньо.

В дні без ретинолу я використовувала відновлювальні креми з церамідами ,а також крем La Roche-Posay Cicaplast Baume B5.

Період чистки мене не оминув,за весь період використання мене двічі маштабно обсипало,в основном на підборідді і на щоках.Але хочу сказати що запалення швидко пройшли,навіть швидше ніж звичайно.

Перші два місяці особливого еффекту я не помітила,десь вже на початку третього місяця я звернула увагу що акне яке з‘являлось,швидше гоїлось і постакне не залишалось,а от застарілі гояться не так швидко(

Також з‘явився блиск на шкірі,шкіра в деяких місцях наче відполірована.Доречі пропала необхідність користуватися пілінгом,шкіра стала гладкіша і рівніша)

З приводу вирівнювання кольру шкіри-там де немає слідів від акне,то там просто супер🤣

Прищі засіб не лікує,але він і не обіцяв,сироватка більш націленна на шкіру яка вже відмучилась від акне і прибирає те що залишилось після.

Мій висновок такий,штука робоча,дієва,але треба час і системність в використанні щоб побачити дійсно гарні результати))