Ta_nyaaaaaaa

Незмивна БАЗА у догляді за волоссям

Незмивна БАЗА у догляді за волоссям
Незмивна БАЗА у догляді за волоссям
Незмивна БАЗА у догляді за волоссям
Незмивна БАЗА у догляді за волоссям

Обидва засоби круті, я розповім про них детальніше. Використовую у рутині ці дві баночки і помічаю як гарно виглядає з ними волосся.

Термозахист є завжди у моїй рутині, так як я використовую фен для просушування й укладання волосся. Він дозволяє моєму волоссю залишатися м‘яким, легко розчісуватися, а кінчики і волосся по довжині захищає від посічення і травматизації.

Флюїди також люблю використовувати як до так і після укладки. Саме цей чудово розгладжує і додає сяйва.

Набір запакований у картонну коробку, яка зверху має захисну плівку.

Всередині брендований лляний мішечок Joko Blend. Ну дуже презентабельно виглядає!

Шикарно підійде на подарунок.

А цей чудовий мішечок ще довго можна буде використовувати навіть у якості невеликої косметички.

Детальніше про кожен продукт.

Незмивна БАЗА у догляді за волоссям

Мінімалістичний флакон об‘ємом 200 мл.

Дозатор у форматі спрею, який широко і дрібно розпилює продукт.

Має водичкову текстуру молочного відтінку.

Аромат надзвичайно приємний - легкий, квітковий, ненав’язливий. Затримується на волоссі недовго, приблизно 30 хв.

🙅‍♀️ НЕ містить sls/sles, парабенів, спирту

Містить доглядові компоненти:

💧аргінін - сприяє відновленню пошкоджених пасм по всій довжині

💧кератин - робить волосся більш пружним і еластичним

💧молочну кислоту - сприяє зволоженню, надає блиску

МОЇ ВРАЖЕННЯ

Спрей позитивно впливає на моє волосся. Після нього волосся слухняне, більш гладке, сяюче і зволожене. Звісно, він чудово захищає від високих температур, адже за час користування не помітила пошкоджень.

Також наносила і на сухе волосся, після спрею воно виглядає значно краще, розгладжении і блискучим.

НЕ склеює, не жирнить, просто супер.

А такого об‘єму вистачить на дууууже довго.

Моя оцінка 10/10 🔥

Флюїд має ідентичний мінімалістичний дизайн.

Його об‘єм 50 мл.

Дозатор у форматі помпи, що ідеально для такого роду засобів.

Текстура нагадує густий олійний гель. Ні, він не жирний, але це і не просто олійка, дійсно флюїд.

Така текстура віддалено нагадала мені Rated Green Real Shea, тільки більш рідка.

Аромат схожий на термозахист, але більш солодкий, хоч і не нав’язливий. Дуже подобається!

У своєму складі має доглядові компоненти:

💧екстракт зеленої кави - живить і зволожує

💧кератин - зміцнює волосся, допомагає у формування структури пасм, забезпечує їм міцність, пружність та еластичність

💧олія солодкого мигдалю - додає блиску, зволожує і розгладжує

💧 олія арганії - захищає від ламкомті та пошкоджень під час розчісування і гарячого укладання

💧 д-пантенол - відновлює структуру пошкодженого волосся, укріплює його

МОЇ ВРАЖЕННЯ

От саме флюїд я використовую і на вологе волосся після термозахисту перед укладкою, і на сухе волосся.

В обох випадках воно захищає від шкідливого впливу зовнішніх факторів, додає гладкості, блиску, такого природнього сяяння. Кінчики волосся виглядають і відчуваються більш щільними, наповненими і м‘якими.

Ще більше подобається як засоби працюють у КОМБО.

Моя оцінка: 10/10 ❤️‍🔥

Набір виправдав очікування і навіть перевищив їх.

Засоби гарно працюють навіть у соло, але при використанні обох відразу, я досягаю для себе вау-ефекту.

Мені подобається, що після них волосся здорове на вигляд, сяюче, м‘яке на дотик, воно перетікає між пальцями як шовк.

Чудово і те, що цей набірчик зовсім не соромно подарувати 🎁 Пакування і ефект приємно вразить 🥰

Саме до них у мене тягнеться рука найчастіше.