lido444ka

бальзам для губ Mermade з кавунчиком

бальзам для губ Mermade з кавунчиком

бальзам mermade вперше я затестила ще пару років тому і викинула наполовину повний. 😵‍💫 але з того моменту бренд повністю змінив формулу.

ну і після відкриття боксів в мене з'явилось аж 4 бальзами.. а хотілось патчі або міст 🥹 не про це сьогодні

пахне жвачкою з кавуном, мені подобається, але швидко набридає аромат. на смак приємний, солоденький.

текстура приємна, кремова, губам блиску надає мало, трохи вибілює і швидко вбирається.

взагалі я не любителька бальзамів, віддаю перевагу юблю блискам та олійкам, так як вони зволожують і додають як мінімум скляний блиск. тому цей бальзам для мене тільки як догляд, зволоження перед помадою та як маска на ніч. з цим він чудово порається, але є купа супер дешевих альтернатив, які ще можуть додати візуального ефекту.

упакування... мені не зрозуміло, чому так упакування в тюбік є таким популярним. з трудом вичавлюєш цей бальзам, він розмазується по всьому аплікатору, який ще й величезний, наносити абсолютно не зручно, не видно скільки засобу залишилось.

висновок такий - продукт непоганий, але я б не купила за свої гроші. в мене в цілому змішані почуття від бренда Mermade, так як він одночасно бюджетний і не дуже, такий от середнячок.

фото - до та з бальзамом

бальзам для губ Mermade з кавунчиком
бальзам для губ Mermade з кавунчиком
бальзам для губ Mermade з кавунчиком
бальзам для губ Mermade з кавунчиком