Кіт Київський 🐈

Пусті пляшечки липня 2024

Пусті пляшечки липня 2024

1. Nivea Shine Control SPF 30

Не знаю якого рівня блиск закликаний контролювати цей сонцезахист, але в мене викликав лише почервоніння обличчя. Також мало з якими засобами подружився в мене, тому був перекваліфікований у сонцезахист для тіла. Більше не куплю

2. Лісовий бальзам ополіскувач для порожнини рота

Дуже сподобався своєю "ядрьоною аптечністю", повторила б

3. Mermade гель для душу Countrycation

Мені пахне кульбабами), спробую ще один аромат, який собі нанюхала, і ставлю на паузу гелі для душу від Mermade, бо хочу використовувати свої запаси твердого мила. Але як на мене непоганий базовий гель, що не сушить, але неекономний

4. Mayur шампунь для жирного волосся

Дуже сподобався для частого використання - не пересушує кінчики, добре очищує, не викликає свербіж шкіри голови. Вже замовила велику версію у 500 мл

5. Viabeauty смужки для носа мʼята

Люблю візуальну чистоту після подібних смужок, планую повторювати за бажанням

6. Beauty Derm Icy Mint кріомаска для обличчя

Ууу, куплена в надзвичайну спеку, приємна у використанні, охолоджує, але не пече, освіжає і зволожує. Маю іншу зволожуючу маску, тому в планах повторювати не маю

7. Beauty of Joseon Ензимна пілінг-скатка

Використала на тіло бо зараз маю більш ефективний пілінг для обличчя від Instytutum, більше цей не куплю: не вразив

8. Лісовий бальзам зубна паста Total Комплекс

Засолодка як на мене, але очищує приємно і ефективно, проте більше не куплю

9. Head&Shoulders classic clean

Час від часу купую і надалі планую, також використовую на себорейній шкірі обличчя час від часу, що допомагає зняти лусочки відмерлої шкіри

10. White Flower's Experience Salt-mud soap from the Dead Sea

Це польске мило здивувало своєю мʼякістю, з задоволенням використовувала для рук і тіла, взяла би ще щось від цього бренда

Дякую, що завітали)

Пусті пляшечки липня 2024