O_Skomska

Все частіше обираю засоби унісекс

Все частіше обираю засоби унісекс

Я завжди любила періодично користуватись чоловічими засобами .

Під настрій, адже в них є особлива атмосфера.

Не тільки ж для них цупити наші дорогущі гелі для обличчя і мити ними все тіло , ахах )

Останнім часом поповнюю поличку чоловіка доглядовими засобами , але разом з тим обираю такі, щоб були унісекс, якими і я можу користуватись за бажанням.

Ви вже знаєте про мій захват від шампуню Barbers з допису : https://club.makeup.com.ua/post/45426/ ,

та про металевий гребінець , який відкриває і пляшки : https://club.makeup.com.ua/post/46576/ .

Цього разу розповім вам про базовий та повсякденний засіб - гель для душу Barbers Sacramento Premium.

🪵Пляшечка дуже стильна, з якісного платику темного кольору.

🪵Має об'єм цілих 500 мл, і це супер, адже вистачить на довго для нас обох.

🪵Зручна помпа -дозатор, яка видає необхідну кількість засобу, що дуже економно та зручно .

Все частіше обираю засоби унісекс
Все частіше обираю засоби унісекс
Все частіше обираю засоби унісекс

🪵Текстура гелю прозора, та середньої густини.

🪵Гарно піниться.

🪵З приводу аромату - це ВАУ! Засіб поєднує в собі екстракт сандалового дерева і грейпфрута. Я відчуваю саме сандал . Такий теплий , яскравий і водночас ніжний та затишний. Він ніби огортає, та дарує відчуття безпеки . Обожнюю такі аромати .

🪵стильний дизайн , який прикрасить поличку у ванній

🪵великий обєм , та зручний формат з дозатором

🪵комфортна текстура , яка легко піниться

🪵приємний , теплий деревинний аромат унсіекс - відчувши його ви точно будете користуватись з чоловіком вдвох

🪵легко змивається, гарно очищає, не залишає плівки

🪵немає відчуття сухості , адже олія грейпфрута насичує клітини вологою, та живить цінними речовинами

Barbers Sacramento Premium Shower Gel - залишив лише позитивні враження . Рекомендую!

P/S В цілому в захваті від бренду .

Раніше , коли потрібно було підготувати подарунок чоловіку -це був цілий челендж з роздумами та пошуком. Але познайомившись з продукцією Barbers я б за пару хвилин склала б афігенний бокс від якого він точно був би в захваті )

тому чарівні , беріть також на замітку ❤️