Missmili

Ну коротше.Мене обсипало)

Ну коротше.Мене обсипало)

Недовго я насолоджувалась чистою і красивою шкірою,прийшли КД ,нестерпна тяга до солодкого - і привіт підшкірники)

Тому,тому,було вирішено придбати якусь масочку анти-акне щоб хоч трохи полегшити стан своєї багатостраждальної шкіри

Цілеспрямовано йшла за сульсеною,чомусь саме вона першою сяйнула на думку

І як же я здивувалась що пробник обʼємом 10 мл коштував 46 грн з копійками😱

Ну коротше.Мене обсипало)

Маска призначена для жирної та комбінованої шкіри схильної до акне.З активних речовин у складі дисульфід селен-який регулює роботу сальних залоз,адсорбент мінерального походження Rona Flair-який очищує та звужує пори,а також бісабол-який має загоювальні та зволожуючи властивості.

Спосіб використання простий-на очищену шкіру нанести маску,особливо приділяючи увагу ділянкам де є запалення,тримати 20 хв,та змити теплою водою.

Чесно кажучи,я очікувала що маска буде типу як глиняна,але ні,за консистенцією вона більше нагадує бальзам для волосся,в міру густа,кремова,персикового відтінку.

Аромат парфумовано-аптечний,особливо ненавʼязливий.

Загалом обʼєму 10 мл більш ніж достатньо для одного використання,хоча мені здається і на два б вистачило.

Відчувається маска на шкірі нормально,без печіння,свербіння чи інших неприємних реакцій

Результат і висновок:

Маску робила ввечері перед сном,результат на фото на наступний ранок.

Можна подумати що фото я переплутала місцями,але ні)

Загалом той противний прищ на підборідді став яскравішим але на дотик не такий припухлий і запалений)

Ну що сказати,ця маска це не SOS засіб проти запалень,особливого ефекту маска не дала,ну і гірше не зробила, і на тому спасибі )