ANN_DI

Міні-посилка від MakeUp

Міні-посилка від MakeUp

Сьогодні отримала міні-посилку від MakeUp, і з нетерпінням буду тестувати гідрофільну олію, яку помітила у danabeauty.

На жаль, тоді її не було в наявності, але вчора ksnklb виклала пост, і ура, вона з'явилася! Це моя перша гідрофільна олія, тому очікування зашкалюють.

Короткий опис від виробника:

Гідрофільна олія Celimax Derma Nature Fresh Blackhead Jojoba ефективно розчиняє забруднення, очищає пори та зберігає вологу в шкірі. Збагачена оліями жожоба, соняшника, бергамота та виноградних кісточок, вона заспокоює, живить і надає шкірі гладкість та сяяння без відчуття сухості чи стягнутості.

Міні-посилка від MakeUp

Вирішила не відставати від трендів і взяла на пробу гель для вмивання від Mermade, бо гарних відгуків про нього стільки, що аж соромно не спробувати. Тож, чекайте звіт, буду тестити цей чудо-засіб!

Короткий опис від виробника:

Балансуючий гель для вмивання обличчя Mermade Wait! Clean Up Step Up ніжно очищає шкіру від забруднень і себуму, не стягуючи її. Завдяки комплексу з біофлавоноїдами та вітаміном Е, гель захищає шкіру, зберігаючи її зволоженою та свіжою. Підходить для всіх типів шкіри, без сульфатів і барвників.