Ta_nyaaaaaaa

Осінь не за горами, тож я підготувала для вас підбірку теплих, смачних, солодких ароматів

Осінь не за горами, тож я підготувала для вас підбірку теплих, смачних, солодких ароматів
Осінь не за горами, тож я підготувала для вас підбірку теплих, смачних, солодких ароматів
Осінь не за горами, тож я підготувала для вас підбірку теплих, смачних, солодких ароматів

А ви теж надаєте перевагу зігріваючим ароматам на осінь?) Адже влітку такі часто небезпечні, особливо для оточуючих 🤭

Особисто я свіжі аромати ношу цілий рік, але на холодну пору таки хочеться чогось теплого, зігріваючого, солоденького. Тому підготувала для вас підбірку таких ароматів.

Осінь не за горами, тож я підготувала для вас підбірку теплих, смачних, солодких ароматів
Осінь не за горами, тож я підготувала для вас підбірку теплих, смачних, солодких ароматів
Осінь не за горами, тож я підготувала для вас підбірку теплих, смачних, солодких ароматів
Осінь не за горами, тож я підготувала для вас підбірку теплих, смачних, солодких ароматів

Привіт любителям Баккари, я з вами ✌🏻

Очолює мій топ саме цей аромат, звісно ж) Він про густу спеційність шафрану і жасмину, які стартують доволі різко. Уже за декілька хвилин аромат стає м‘яким, я нарешті відчуваю той самий палений цукор, солону карамель.

Відразу нахлинули асоціації з прогулянкою по ринку, а саме посеред «східних» відділів з незліченною кількістю спецій і цукерок, сухофруктів.

Уже згодом наздоганяють «тваринні», землисті, деревні, проте доволі м’які і теплі нотки амбри у сукупності з хвойною горіховістю кедру.

Чарівний, атмосферний, смачний. Додає настрою і зігріває у холод.

Стійкість близько 4-6 годин, а до кінця дня лишаються ледь відчутними, лише якщо утнутися носиком до шкіри.

На одязі та волоссі стійкий декілька днів.

Мммм, а надзвичайно солодку, соковиту і уже таку м‘яку м’якоть манго у тягучій ванільній глазурі замовляли?)

Так от це вона!

У ньому домінують манго з ожиною, квіти ледь відчутні, але вони точно значно пом’якшують аромат. Сюди ж і чорний перець, який додає родзинки, зовсім трішки строгості.

А от ванільна глазур з деревним, теплим і солодким пачулі… вони ніжно огортають майже перестиглий манго з терпкою ожиною.

Гармонійно, солодко, тягуче і дуже шлейфово.

Захотілося повнорозмір.

Стійкість саме цього аромату шалена, навіть на тілі відчувається 10-12 годин, а на одязі до прання.

Ці парфуми - втілення жіночності та романтичності.

Їх складно розкласти на ноти, настільки цілісно, гармонійно вони звучать.

Цитрусові квітково-деревні акорди панують у ньому. Спочатку найбільш відчутні апельсин, мандарин і кисленький бергамот. А букет квітів на чолі з трояндою закутані в густу пудру з ванілі, бобів тонка, ветиверу і пачулі.

У сукупності це звучить як квітково-цитрусове варення. А ще нагадало мені квітковий мед. От вдихаєш аромат і наче відчуваєш смаковими рецепторами МЕД - тягучий, квітковий, солодкуватий, зовсім не приторний.

Звучить дуже елегантно, вишукано, ІНТЕЛІГЕНТНО. Відголоски ретро-парфумів.

Шлейф шикарний, довгий.

На холодну пору року він неймовірно влучний.

Стійкість близько 6 годин на тілі. На волоссі і одягу - дуууже довго!

Алкогольний персик у строю 🍑

Саме солодка м‘якоть, а скоріше навіть конфітюр з персика з відчутними акордами рому і коньяку.

Проте не нудний же цей персик, бо його супроводжує апельсин.

Також у композиції присутні солодощі у вигляді кондитерської ванілі, теплих пачулі, спокусливих бобів тонка.

Окремо хочу виділити бензоїн. Він надає аромату медової вершковості.

Створюється враження, що алкогольний конфітюр з персика навколо всипаний медовими ванільно-вершковими карамельками. Тобто він додає ще й пряності.

Стійкість аромату також шикарна, відчувала його навіть після миття рук (у т.ч. зап‘ясток), тримається він по 10 годин на тілі, а на одязі і волоссі чітко до прання/миття.

Шлейф розкішний, солодкий і тягучий. Доволі довгий і відчутний.

А який аромат чи можливо декілька ви б обрали для себе з цієї підбірки?)