inspirit_inspires

Огляд на палетку Colourpop Lush Life + дарую приклади мейків ☆

Огляд на палетку  Colourpop Lush Life + дарую приклади мейків ☆

Сьогодні я хочу розповісти тобі про палетку, яка ніби створена для тропічних фантазій та яскравих пригод – це Lush Life від ColourPop 💛

Огляд на палетку  Colourpop Lush Life + дарую приклади мейків ☆

Палетка включає 12 приголомшливих відтінків, натхненних тропіками. І ТАК, моя улюблена сорока, тут цілих 6 металік і 2 шиммера! Що ж, погнали 💫

Eco – Спершу здається бежевим і ідеальним для розтушовування, але насправді це теплий жовто-бежевий відтінок, який створить чудову базу для яскравих тропічних макіяжів.

Wild Life – Металевий золотисто-жовтий відтінок, додасть блиску твоєму образу.

It's Paradise – Це золото-зелений металік, наче сонячний промінь пробивається крізь тропічний лист.

Guava – Цегляний матовий з легким шиммером, відмінний вибір для створення глибокого, насиченого макіяжу очей.

Hotness – Яскравий оранжево-золотий металік, який додасть пристрасті та вогню у твій образ. Прям палаючий тропічний захід ☀

Palm Palm – Соковито-зелений металік, який миттєво перенесе тебе до глибин тропічного лісу. Шикарний та сміливий!

Juicy – Насичений темно-зелений металік, який стане основою загадкового драматичного образу.

Hideaway – Мідно-золотистий розкішний металік, з яким ти зможеш створити елегантний і привабливий вечірній макіяж. Класика.

Noni – Глибокий теплий коричневий базовий відтінок, який стане ідеальною основою для безлічі луків.

On the Prowl – Яскравий насичений зелений, що нагадує класичну зеленку.

Monsoon – Глибокий індиго, насичений синій, як пір'я райського птаха. А ще, він усипаний дрібним розсипом шиммера.

Eden – Холодний коричневий, ідеальний для підкреслення глибини твоїх очей.

Творці, звичайно, примудрилися створити палетку, з якою можна зробити як і гламурний червоно-мідний вечірній мейк, так і швидко накидати на повіках щось яскраве та притягувати погляди перехожих

Всі кольори дуже пігментовані, вишуковані в ряди, які легко надихають на відповідний макіяж ✨️

Ідучи по вертикалі, палетка пропонує нам змішати ніжний Eco і поступово йти до глибокого Noni, приправивши зухвалістю блискіток Hotness, а можна створити на своїх повіках переливи пера павича на сонечку, почавши з ніжного, але характерного і незвичайного It's Paradise, продовжити його закінчити стрілкою або затемненням повіки глибоким Monsoon 💫

Ось парочка макіяжів, які мені вдалося створити з цією палеткою, служу для твого натхнення, звичайно ж 🥰

По секрету скажу, що у мене по 2 шт кожної палетки на розіграш, і ті, з якими я роблю макіяж, я з радістю роздаю подружкам, але цю палетку я навіть думаю залишити собі в і так не маленьку колекцію 😅

Звичайно, всі відтінки в цій палетці пігментовані і легко наносяться. А свотчі зроблено без бази.

Незабаром я збираюся розіграти цю палетку разом з іншими крутими продуктами! Підписуйся, щоб нічого не пропустити і отримати шанс отримати цю красуню ✨

Так що, якщо хочеш додати трохи чаклунства у свій макіяж - Lush Life від ColourPop чекає на тебе! 🌟


Дякую за увагу, за твій щедрий лайк, підписуйся, щоб не пропустити конкурс і шукай мене в інших соцмережах по цьому ніку 💫