Алла

Апельсинки для любімки;)

Апельсинки для любімки;)

Продовжую розповідати про засоби, які прийшли мені в коробочці від Make up по акції 5 засобів за 250 грн.

Я ніколи не знала, як пахнуть квіти апельсинового дерева, аж поки не приїхала в гості до свого брата в Іспанію. У них там тих апельсинових дерев - на кожній вулиці. Але апельсинки виростають дрібні, як наші дикі яблучка, але дуже ароматні.

Саме аромат цитрусів, сповнених гарячого іспанського сонця, нагадав мені крем від Origins Ginzing. Хоча в складі заявлений грейпфрут, я чітко чую апельсинові нотки;)

Отже, що обіцяє виробник?

Вік: 16+.

Призначення: відновлення, для блиску, тонізування, зволоження.

Інгредієнти: аргінін, біотин, вітамін е, гіалуронова кислота, грейпфрут, женьшень, жожоба, кава, кофеїн, лимон, олії, морські водорості, сечовина, м'ята, петітгрейн, рослинні екстракти, саліцилова кислота.

Формула засобу: з гліцерином.

Час застосування: універсальний.

Тип шкіри: нормальна, суха

Країна ТМ: США

Зроблено у: Великобританія

Із цим кремомо просто надати обличчю свіжий, здоровий, сяючий вигляд. Засіб глибоко зволожує шкіру та запобігає втраті нею вологи за рахунок заповнення порожнин, звідки вона випаровується. Крім того, крем заряджає шкірний покрив енергією, усуваючи тьмяність і сліди втоми, і надає йому природного сяйва.

Особливості Origins GinZing Ultra-Hydrating Energy-Boosting Cream:

- призначений для сухої, дуже сухої та нормальної шкіри;

- легка консистенція;

- швидко вбирається, не залишаючи липку плівку;

- склад збагачений кофеїном з кава-бобів, екстрактом женьшеню, ніацинамідом та спеціальним зволожуючим комплексом Hydra Hug™ Technology;

- глибоко зволожує шкіру, відновлюючи та підтримуючи оптимальний рівень гідратації протягом цілих 72 годин;

- усуває тьмяність, надаючи кожному покриву природне сяйво;

- не містить інгредієнтів тваринного походження, парабени, фталати, мінеральні олії, вазелін, парафін, діетаноламін, поліетинові гранули;

- свіжий аромат завдяки наявності у складі ефірних олій грейпфрута, лимона та м'яти.

Наносити його треба щодня вранці та ввечері щільним шаром після застосування сироватки.

У мене шкіра комбінована, крем їй супер підійшов. Липкості, жирної плівки не було. Аромат цитрусових відчувається довго, що піднімає настрій.

Зараз на цей кремчик діє класна знижка, скористайтеся можливістю;)

Апельсинки для любімки;)
Апельсинки для любімки;)
Апельсинки для любімки;)