Anna_feerie

Bruno banani Made for women - для кого він насправді?)

Bruno banani Made for women - для кого він насправді?)

Я дізналася про цей аромат, коли активно намагалася знайти хоч щось схоже на свій улюблений Cacharel Promesse. Взагалі, якби його не перестали випускати, я б, мабуть, не писала відгуки на аромати, бо мені було б достатньо його одного)))

Але так трапилося, що довелося шукати нових фаворитів. І десь я натрапила на опис туалетної води незнайомої мені марки Bruno Banani. В піраміді обожнювані мною малина та ожина, а ще фіалки, ірис, персик та (неочікувано) чай. Пробничків не було, тож я одразу взяла флакон.

Bruno banani Made for women - для кого він насправді?)
Bruno banani Made for women - для кого він насправді?)

Коли ж я почала тестувати, то відчула ноти ягід... з холодним чаєм! Це така літня суміш, яка освіжає, та в той же час трохи віддає чимось солодким.

Взагалі, це було дуже далеко від того, що я шукала. Пшикнула мамі для тесту і тут трапилося неочікуване - їй Made for women дуже сподобалися! Це мене реально здивувало, адже маман раніше носила Чорну магію від Ланком та все в такому напрямку і раптом легенька солодка водичка 😆😆😆

Та матуся каже, що аромат її не напрягає (хоча його чути навіть з одного пшику і він має шлейф), він ідеально підходить на теплу пору року і взагалі приємний. Тож часом трапляються і такі сюрпризи))) Після того флакончика я придбала ці парфуми ще раз для мами, настільки вони їй підійшли 😍😍😍.

P.S. Якщо хтось так само сумує за Cacharel Promesse, поділіться, будь ласка, чим ви його замінили?) В мене з улюбленців Tresor Midnight rose, Lalique Amethyst Eclat та Mon pari від YSL 🍓🫐🌺