Sono Kateryna

Pupa Mascara Vamp!

Pupa Mascara Vamp!
Pupa Mascara Vamp!
Pupa Mascara Vamp!
Pupa Mascara Vamp!

Всім привіт 🖤

Туш для мене - важливий косметичний продукт, основа основ макіяжу очей. Але обрати ту, яка буде відповідати всім моїм критеріям складно, і коли мені щось до вподоби, то я можу повторювати одну і ту саму туш 10 разів поспіль.

Нещодавно захотілось спробувати щось нове для своїх вій - так я і придбала Pupa Mascara Vamp. Що мене вразило, так це мега зручна щіточка, яка не є силіконовою (я дуже люблю саме силіконові). Щіточка має вигнуту форму, їй дуже легко прикрасити вії і не зіпсувати макіяж очей чорною плямою від туші 😆

Pupa Mascara Vamp!
Pupa Mascara Vamp!

Ефект на віях - приголомшливий обʼєм, подовження, можна зробити як мега драматичний мейк, так і прокрасити вії натурально. Кремоподібна консистенція гарантує безпроблемне нанесення, а стійкість забезпечена протягом дня.

Єдиний минус, який би хотілось підкреслити - туш відпечатується на тональному кремі саме від нижніх вій, під оком через декілька годин після нанесення. Тестувала з різними тональними, і завжди так - можливо, через консистенцію. Але для мене це не критично, бо я задоволена результатом на віях 💙