Чистикова Дар'я

Очищаючий мус для обличчя з екстрактом комбучі

Очищаючий мус для обличчя з екстрактом комбучі

Мені настільки сподобався аромат бальзаму з комбучею, що я вирішила спробувати і інші засоби. Але, як кажуть, не ароматом єдиним. Сьогодні хочу розповісти про неймовірно ніжний очищаючий мус для обличчя з екстрактом комбучі, альпійської верби та вітаміном С від MODAY ⬇️

Пакування як у звичайної пінки: флакончик з дозатором-піноутворювачем, зручно та стандартно. Об'єм продукту становить 150 мл, вся необхідна інформація присутня на звороті. Дизайн аналогічний іншим засобам лінійки — у спокійних ніжно-персикових тонах.

Даний мус за текстурою схожий на дуже м'яку повітряну пінку, але все ж таки вона достатьо ріденька. За кольором він білий, з ледь помітним рожевим підтоном. Аромат ніжний і ненав'язливий, суміш чорного чаю та ванілі.

По складу, тут є все для:

🫧 Очищення

- Кокамідопропілбетаїн (Cocamidopropyl Betaine) - м'який пінний агент, який забезпечує ефективне очищення без подразнень.

- Коко-глюкозид (Coco Glucoside) - м'який очищувальний агент, який дбайливо очищує шкіру.

- Лаурил Гідроксисульфат (Lauryl Hydroxysultaine) - пінний агент, що допомагає створювати піну і очищувати шкіру.

🫧 Зволоження

- Гліцерин (Glycerin) - зволожує шкіру, утримуючи вологу.

- Сахаридний ізомерат (Saccharide Isomerate) - забезпечує тривале зволоження.

🫧 Антиоксидантного захисту та покращення стану шкіри

- 3-Гліцерил аскорбат (3-Glyceryl Ascorbate) - стабільна форма вітаміну C, що має антиоксидантні властивості.

- Токоферол (Tocopherol) - вітамін E, антиоксидант, що захищає шкіру від вільних радикалів.

🫧 Заспокоєння та захисту шкіри

- Екстракт альпійської верби (Epilobium Fleischeri Extract) - має протизапальні властивості, заспокоює шкіру.

- Сахароміцеси/Екстракт чорного чаю (Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment) - зменшує запалення та забезпечує антиоксидантний захист.

🫧 Регулювання pH

- Цитрична кислота (Citric Acid) - регулятор pH, допомагає підтримувати кислотний баланс шкіри.

Враження від використання

Наноситься та розподіляється мус по вологій шкірі легко. Масажувати нею обличчя дуже приємно, вона така ніжна, в міру ароматна, швидко тане і починає діяти буквально за секунди.

Очищення виходить ретельне та м'яке. Надлишок себуму видаляється теж чудово. Пори, мені здається, звужуються. Шкіра набуває рівномірного кольору, є легке природне сяйво та зволоження. На дотик вона стає ніжною та приємною.

Мус не сушить шкіру, не жирніть і не викликає жодних неприємних відчуттів. На очах теж комфортний.

Нічого поганого про цей мус сказати не можу, це базовий засіб, що дарує дбайливе та комфортне очищення. Викликав бажання спробувати і інші засоби лінійки, впевнена, в компексi результат буде розкішний. Неодмінно повторю мус від MODAY знову❤️