Пильчук Єсенія

7 правил краси та доглянутості

7 правил краси та доглянутості

Доглянутість -це не про кошти, це про відношення до самої себе💋

Запах це те, що ми можемо відчути, не наближаючись до людини. Ми можемо відчути або парфуми, дезодорант, зубну пасту або запах брудного одягу чи брудного волосся. І ось це все, звичайно, створює жахливе враження.

Рішення тут абсолютно не вимагає якихось там вкладень грошей, навіть якщо це не парфуми з неймовірними запахом, то це просто чистий одяг, чисте тіло та чиста голова.

Якщо все ж таки ми говоримо про парфуми, то я знайшла для себе дуже класні Chanel Chance Eau Fraiche. Я не люблю дуже приторні запахи, тому ці для мене ідеальні😇

Волосся має бути завжди в порядку, як мінімум завжди бути чистим. Ми вже не говоримо про колір волосся, класну стрижку, зачіску і тп.

Якщо ви думаєте мити голову зараз чи потім, то мийте зараз) По-перше ваша самооцінка підвищується, та й почувати себе краще будете.

Щоб волосся довше зберігалося чистим, то відразу після миття вже на сухе коріння, пшикайте сухий шампунь. Звичайно не потрібно використовувати цей спосіб на постійній основі, але якщо потрібна хороша укладка або просто, щоб волосся якомога довше залишалося чистим, то це чудовий варіант)

Якщо при розмові з людиною, у неї з рота пахне вчорашньою їжею або якимись залишками, що згнили, то нам відразу хочеться якнайшвидше піти від неї.

Тому, крім ретельної чисти 2 рази на день, я використовую зубну нитку. І після першого застосування, я зрозуміла, чому після чищення щіткою, у мене все одно залишався поганий запах із рота. Ще можна добити хорошим ополіскувачем і моя посмішка просто сяє✨

«Руки – візитна картка дівчини; шия – її паспорт; груди – закордонний паспорт.» – так говорила велика Коко Шанель.

Якщо ви думаєте, що доглянуті руки, це тільки наявність хорошого манікюру, то це зовсім не так) Доглянуті руки, це про відсутність бруду під нігтями, акуратний манікюр навіть без покриття та м'яка шкіра рук.

Якщо ви не любите робити манікюр з покриттям, то найпростіший гігієнічний манікюр повинен стати вашим кращим другом) Озброюємося пилочкою та ножицями і робимо красу. А якщо ще змажете свою кутикулу маслом і зволожите ручки кремом, то вони вам обов'язково віддячать🫶

Чому цей пункт аж 5? Насправді за обличчям доглядає більшість. Ми стоїмо перед дзеркалом і думаємо, що з ним треба щось зробити. Але дуже часто це закінчується лише нанесенням косметики. Дуже мало дівчат розуміються на своєму обличчі. Розуміти який у тебе тип шкіри, який догляд тобі підходить саме зараз саме в таку пору року. Як шкіра у тебе реагує на солодке, на молочне, на те, що ти їси вечорами на те, що ти їси багато мандаринів на те, що ти їж багато шоколаду, це все стосується нашої шкіри. Тому для початку вивчаємо свою шкіру і методом спроб і помилок підбираємо хороший індивідуальний догляд)

Щодо макіяжу, він повинен завжди підкреслювати ваші риси обличчя. Якщо зараз будуть популярні величезні довгі стрілки, і ви розумієте, що у вас нависла повіка і такі не підійдуть, то і не потрібно) Завжди можна підібрати стрілки і весь макіяж, саме під ваш тип обличчя і ви виглядатимете королевою.

Я завжди стежу за одягом та особливо взуттям. Одяг завжди повинен бути випраний і випрасуваний це зрозуміло. Ще я обожнюю використовувати різні пахучки для одягу, вони зазвичай лежать у комоді і потім запах приголомшливий.

Взуття також важлива тема. У мене майже все взуття шкіряне, тому майже перед кожним виходом на вулицю, я обов'язково полірую та чищу взуття і потім воно радує мене весь день своїм блиском)

Сподіваюся, ви дізналися щось нове або я нагадала вам про дійсно важливі речі. Яскравого дня та дякую за приділений час)❤️