Ta_nyaaaaaaa

Парфумована вода Mauboussin Pour Elle Travel Spray

Парфумована вода Mauboussin Pour Elle Travel Spray
Парфумована вода Mauboussin Pour Elle Travel Spray
Парфумована вода Mauboussin Pour Elle Travel Spray

Обирати мініатюри ароматів дуже зручно, останнім часом беру саме їх. І вистачає надовго, і кинути у сумочку хочеться, бо не займає багато місця. Особливо полюбляю квіткові аромати, такі ніжні і жіночні. Тому свій вибір віддала саме цьому аромату.

Дублюю його піраміду:

Початкова нота: Апельсиновий цвіт, Ревінь, Червоні ягоди

Нота серця: Гарденія, Жасмин, Троянда

Кінцева нота: Амбра, Карамель, Сандалове дерево

Мої відчуття і враження. Тут же про стійкість

Від багатьох чула критику ароматів усіх засобів бренду, нібито вони мають запах бабусиних парфумів. Стосовно цього можу частково погодитися, адже при першому вдиху я відчула щось схоже на бабусину косметику, таку помаду, яка стояла біля дзеркала у коридорі, знаєте? 😅

Однак ця нотка дуже швидко розвіюється.

Натомість більш чіткою стає цитрусова свіжість, не кислинка як у фруктів, а саме свіжість від цвіту. Практично відразу до нього долучаться карамель, зовсім не приторна, ніжна. Ці ноти наче зливаються в одне ціле і я відчуваю кисленькі лимонні й апельсинові карамельки. Дуже смачно і зовсім ненав’язливо.

Буквально хвилина-дві і в гру ароматів вступає букет квітів, де найяскравішими є жасмин, а трохи далі вітер розвіює пелюстки троянди. І так, хоч троянду не люблю, тут вона дуже доречна і м'яка, не перебирає на себе головну роль. Насправді цей букет розпізнати доволі складно, як і розкласти аромат на ноти, бо якщо коротко, то це флероранж, карамель і ще багато квітів.

Аромат пудровий, ніжний, трохи теплий. Пріоритетно КВІТКОВИЙ.

У базі відчувається амбра і сандал - ноти, що подарують спокій, створять теплу атмосферу.

Для мене він здався настільки універсальним, що із задоволенням використовуватиму у будь-яку пору року, але звісно така квітковість найбільш доречна все ж таки напевно у теплу пору.

Він не набридає абсолютно. Його я наношу і тоді, коли поспішаю і знаю, що можу обрати безпрограшний універсальний варіант.

Також він подобається чоловікам. А ще впевнена, що сподобається більшості дівчаток.

Стосовно стійкості: 4-5 годин я впевнено відчуваю його на собі, а згодом він стихає і так до абсолютного зникнення.

Мені подобається цей стильний мініатюрний флакон 20 мл, який запросто носити з собою заради поновлення парфуму.

Запакований був спочатку у картонну подовгувасту коробочку у персикових тонах, як і власне, сам флакон з парфумами.

Надалі планую познайомитися з іншими парфумами бренду)

Парфумована вода Mauboussin Pour Elle Travel Spray
Парфумована вода Mauboussin Pour Elle Travel Spray
Парфумована вода Mauboussin Pour Elle Travel Spray
Парфумована вода Mauboussin Pour Elle Travel Spray
Парфумована вода Mauboussin Pour Elle Travel Spray
Парфумована вода Mauboussin Pour Elle Travel Spray