MAXIMOVA🌷

Український бюджетний крем Lapush з вітаміном С

Український бюджетний крем Lapush з вітаміном С

Дуже хочеться підтримати українських виробників. Моє знайомство починається з брендом Lapush. Обрала я нічний крем та тонік. Поговоримо про крем.

Флакон: візуально все дуже гарно оформлено, приємно тримати в руках; окреме дякую вакуумній помпі - це дуже зручно, продукт можна використати до кінця, немає контакту з повітрям; через прозору частину флакону видно скільки крему залишається. На обгортці указана вся інформація з терміном використання.

Український бюджетний крем Lapush з вітаміном С

Аромат: мені подобається, ніжний, не нав'язливий, трошки схожий на трояндову воду.

Консистенція: кремова, приємна; колір з жовтим відтінком.

При нанесенні розтираючими рухами залишались полоси, приловчилась наносити хлопковими рухами так крем лягає рівніше. Нажаль, на моїй шкірі немає відчуття зволоження. Концентрація вітаміну С певно невелика, він вказаний наприкінці складу. Тон шкіри не вирівняв. Але і не викликав подразнень.

Згодом помітила, що він скатується. Маю в догляді кислоти, ретинол, сироватки - пробувала різні комбінації продуктів, різну кількість крему (один, два, три нажаття дозатору) кількість однієї порції було замало, два - вже скатувалось. Наносила тільки на чисте обличчя протерте тоніком Lapush - все одно скатувалось.

Використала вже третину і надалі буду користуватись. Можливо ми таки знайдемо підхід один до одного)) але покупку саме цього кему не повторю.

Взагалі враження від бренду приємні, спробую ще інші продукти. Тонік сподобався, про нього теж буде відгук.