Шаповалов Андрей

Трохи про антиперспірант Recipe for Men Alcohol Free Antiperspirant Deodorant

Трохи про антиперспірант Recipe for Men Alcohol Free Antiperspirant Deodorant

Перепробував на собі досить багато різних антиперспірантів на основі алюмінію. Загальна проблема практично всіх антиперспірантів на основі алюмінію - вони залишають білі сліди на одязі. Побачивши цей антиперспірант, вирішив його спробувати на собі. На закордонних сайтах відгуки про нього були в цілому непогані. На makeup тоді його не було в продажу, тому купив в іншому магазині. Отже, про сам антиперспірант.

Антиперспірант так собі. Після висихання залишає на пахвах білий пудроподібний наліт. Цей наліт я струсив на спортивні штани і сфотографував, щоб було видно. Причому на фото маленька частина цього нальоту. Також сфотографував одну з пахв - можна побачити, що антиперспірант на шкірі скатався в маленькі частинки. Саме вони потім опадають. Чи забруднять ці частинки одяг під пахвами - не знаю, але перевіряти не хочу.

Висихає антиперспірант досить довго - хвилин під 15, навіть довше. Єдине що нормально - склад антиперспіранта не містить якихось шкідливих речовин, типу EDTA, парабенів, або рідкого парафіну. В антиперспіранта приємний слабкий запах, який не перебиватиме парфюм. Решта так собі. Більше його не куплю.

Вирішив спробувати дезодорант без алюмінію у вигляді спрею українського виробника - про нього гарні відгуки. Можливо, хоч він не буде залишати таких слідів.

Трохи про антиперспірант Recipe for Men Alcohol Free Antiperspirant Deodorant
Трохи про антиперспірант Recipe for Men Alcohol Free Antiperspirant Deodorant
Трохи про антиперспірант Recipe for Men Alcohol Free Antiperspirant Deodorant
Шаповалов Андрей
0
2
Підписки