Yustal

Зубна паста “Швидке позбавлення чутливості” Biorepair Oralcare Fast Sensitive Repair

Зубна паста “Швидке позбавлення чутливості” Biorepair Oralcare Fast Sensitive Repair

Чутливість зубів супроводжує мене дуже давно, я звикла до запобіжних заходів: відсутність дуже гарячих або холодних напоїв та їжі, але після того, як я почала використовувати зубну пасту “Швидке позбавлення чутливості” Biorepair Oralcare Fast Sensitive Repair я змогла відкусити морозиво! Холодне як лід прямо з холодильника! Вже понад 10 років я їла тільки добре підтале морозиво і то з високою обережністю. Я все одно більше їм дуже холодне, але рада, що зубам це вдалося :)

З опису:

Зубна паста містить 17% наногідроксиапатиту в запатентованій формулі microRepair, що виконує функцію рідкої емалі. Ефективно ремінералізує і відновлює пошкоджену зубну емаль і дентин, пломбує чутливі зубні шийки та заповнює відкриті дентинні канальці. Завдяки цьому значно знижує підвищену чутливість і з часом повністю її усуває. Формує захисний шар апатиту на зубної поверхні, який надійно захищає від бактерій, нальоту, зубної ерозії і утворення зубного каменю.

Не містить: фтор, содиум лаурилсульфат (SLS), парабенів, діоксид титану, абразивів на основі діоксиду кремнію

Паста має низький рівень абразивності (RDA≈ 23).

Може використовуватися як зі звичайними, так і з електричними зубними щітками. Рекомендовано для використання для дорослих і дітей з 7 років.

Об'єм: 75 мл (100 г).

Вироблено в Італії.

Користуватись можна 12 місяців після відкриття.

Мої враження:

Паста звичайної консистенції, солодкувата на смак. Мені сподобався тубус, пластик м’який, буде легко вичавити пасту до останньої краплі. Про ефект вже сказала вище, він є. Я придбала пасту зі знижкою за 164 гривні й за цю якість ціна більш ніж виправдана.

Зубна паста “Швидке позбавлення чутливості” Biorepair Oralcare Fast Sensitive Repair
Зубна паста “Швидке позбавлення чутливості” Biorepair Oralcare Fast Sensitive Repair
Зубна паста “Швидке позбавлення чутливості” Biorepair Oralcare Fast Sensitive Repair
Зубна паста “Швидке позбавлення чутливості” Biorepair Oralcare Fast Sensitive Repair
Зубна паста “Швидке позбавлення чутливості” Biorepair Oralcare Fast Sensitive Repair
Зубна паста “Швидке позбавлення чутливості” Biorepair Oralcare Fast Sensitive Repair