Mandarinka

Зволоження для проблемної чутливої шкіри з кремом Joko Blend Skin Detox

Зволоження для проблемної чутливої шкіри  з кремом Joko Blend Skin Detox
Зволоження для проблемної чутливої шкіри  з кремом Joko Blend Skin Detox

В якийсь період я зрозуміла, що не всім потрібен корейський догляд, що включає 9 сходинок різного роду косметики: тканинна маска, сиворотки, тоніки, крема і все за один раз. В такому випадку у мене забиваються пори і швидко з'являються висипи. Тому і засоби я шукаю легкі, але ефективні.

Після невдалого використання сироватки мене посипало. Звернулась до дерматолога, вона порекомендувала вивести всі важкі засоби і сироватку в першу чергу і використовувати легкі зволожуючі засоби, які допоможуть шкірі самостійно відновитись.

Саме тому із основних засобів догляду залишила:
- цей крем
- гель для вмивання
- SPF 50 - на аномальне сонце цього року це мій безпрограшний рятівник

Крем надійшов в коробочці, де був надійно зафіксований, щоб не теліпатись. Це обумовлено тим, що сам засіб в скляній, важкій баночці. Вся інформація є як на картонному пакуванні, так і на баночці.

Зволоження для проблемної чутливої шкіри  з кремом Joko Blend Skin Detox
Зволоження для проблемної чутливої шкіри  з кремом Joko Blend Skin Detox
Зволоження для проблемної чутливої шкіри  з кремом Joko Blend Skin Detox
Зволоження для проблемної чутливої шкіри  з кремом Joko Blend Skin Detox
Зволоження для проблемної чутливої шкіри  з кремом Joko Blend Skin Detox
Зволоження для проблемної чутливої шкіри  з кремом Joko Blend Skin Detox
Зволоження для проблемної чутливої шкіри  з кремом Joko Blend Skin Detox

🌿 Колір у крема білий, текстура в баночці густа щільна ( спочатку навіть подумала що він дуже швидко заб'є пори), але як тільки ти набрав засіб, розумієш що крем легкий, тане на шкірі і дуже легко наноситься тонким шаром.

🌿 Ще один важливий індикатор для мене - швидко впитується і не залишає липкості.

🌿 Не має яскраво вираженого запаху. Це для мене плюс, бо не кожен аромат може вам підійти і може створити зайвий дискомфорт.

🌿 Крем чудово зволожує шкіру, навіть в пік сонячних днів обличчя не стягувало і не потребувало додаткових засобів. Хоча з моїм попереднім фаворитом я інколи додатково зволожувала шкіру розпилюючи вдень тонік.

Замовляла також сироватку з цієї серії і нанесла перед кремом - не сподобалось, шкіра якась мастка, перенасичена, десь за пів години відчула дискомфорт. Буду використовувати тільки чергуючи між собою, бо засоби (як для моєї шкіри) дуже самодостатні.

🌿 Максимально комфортний у використанні: швидко впитується, не липне, надає матовість, виступає гарною основою для макіяжу.

🌿 Має дуже легку текстуру - для мене це база. Він не забиває пори, просто легко зволожує. Завдяки цьому, моя шкіра поступово відновилась самостійно (я не використовувала якісь супер засоби від висипів, просто базовий легкий догляд, щоб дати шкірі самій регенеруватись). Запалення походили, нові не почали з'являтись, це при аномальній жарі на вулиці.

🌿 На один раз використання крему потрібно зовсім трошки, тому його вистачить надовго. Я користуюсь більше місяця щоденно зранку і ввечері (не розділяю крема на денні і нічні), але таке враження що я нещодавно відкрила баночку.

Я максимально задоволена кремом від Joko Blend, він тепер точно в моєму списку покупок, оскільки так вгодити моїй шкірі треба ще постаратись 😁