Alyona Fedyk

Туш The Saem: мій перший продукт в “Обраному” на MAKEUP та неминаюча любов дотепер

Туш The Saem: мій перший продукт в “Обраному” на MAKEUP та неминаюча любов дотепер

Моя подруга, напевно, сама того не очікуючи, зуміла віднайти засіб, аналогів якому немає навіть у люксі. The Saem здатна створити і максимально природний макіяж, і ефект накладних вій. Я надаю перевагу першому;)

Туш з дугоподібною “натуральною”, як я це називаю, щіточкою вже на візуальному етапі викликала в мене довіру. Я не люблю силіконові щіточки, бо вважаю, що з ними процес нанесення макіяжу дещо триваліший. The Saem без будь-який зусиль наносить потрібну кількість продукту на вії та миттєво розділяє їх. Дві хвилини очікування – повторне нанесення. Вії виглядають неймовірно!

Туш The Saem: мій перший продукт в “Обраному” на MAKEUP та неминаюча любов дотепер

До речі, The Saem відноситься до категорії термотушей, тобто, за інформацією виробника, її можна видалити теплою водой без додаткових очищувальних засобів. Але в мене ця фішка не спрацювала… Не вважаю це мінусом, тому що я звикла змивати мейкап міцелярною водою, і тут проблем в мене не виникає. Змивається легко, не залишаючи ефекту панди.

Зрештою, моїм словам є підтвердження: винишпорити туш The Saem на Мейкап – ще той квест, бо щойно вона з’являється, дівчата несамовито скуповують її. Я й сама серед них:) Тому, якщо ти ще не знайома з The Saem, готова впустити в коло своїх конкуренток ще й тебе. Але обов’язково поділись своїми враженнями, ок? Чекаю.