Чорна Юлія ❤

#lovemakeupclub Мій шлях до себе

#lovemakeupclub Мій шлях  до себе

#lovemakeupclub Мій шлях до любові до себе

Для мене вирішальними пунктами у любові до себе стали 3 пункти :

- саморозвиток (інтелектуальний, духовний та фізичний)

- коханий холовік

- гроші

До 30 ти років, вважала себе "звичайною сірою мишою". Я виросла у бідній родині, потім "голодні" студентські роки, та такий самий перший шлюб, коли "з милим рай і у шалаші" Щоб, хто не казав, але з певного віку - гарний здоровий зовнішній вигляд, це не генетика, та вмивання милом. Коли ти весь час живеш у ритмі "недостачі" - не маєшь матеріального підспір'я для розвитку інтелектуального (курси/ якісні
матеріали для творчості/ книги ), якісного догляду (якісна проф доглядова косметика коштує далеко не як мас маркет) це не сприяє любові до відображення у дзеркалі: з посіченими кінчиками, розширеними порами, прищами, зниженим тонусом шкіри і т д .

А потім моє життя розвернулось на 180 градусів.

Я змінила профессію, оточення та чоловіка ))) Так почався мій шлях до себе . Зараз можу з упевненністю сказати - я щаслива, я люблю себе.

Формула моєї любові до себе в розширеному вигляді :

- правельне харчування (під контролем дієтолога)

- регулярні тренування

- постійне тренування мозку - вивчення іноземних мов

- професійний розвиток

- регулярний косметичний догляд за допомогою проф косметики (нижче додам своїх улюбленців)

- постійні враження , будь то подорожі, нова кав'ярня чи плитка бельгійського шоколаду.

- жорстка фільтрація оточення , достатньо виключити з оточення тих, у кого "завжди все погано", як життя засяє новими барвами.

Дякую усім, хто дочитав цей опус до кінця. Усім добра ! Обіймаю міцно )