Alina_Demchenko

Кохана, що на вечерю ? #mostexpensiveproductsmakeupclub

Кохана, що на вечерю ? #mostexpensiveproductsmakeupclub
Кохана, що на вечерю ? #mostexpensiveproductsmakeupclub
Кохана, що на вечерю ? #mostexpensiveproductsmakeupclub
Кохана, що на вечерю ? #mostexpensiveproductsmakeupclub

"Паелья з Crystal Noir versace" , "Сендвіч з Rated Green Cold Brew Rosemary" і авжеж фірмове блюдо "Запечена двійка VS Coco Vanilla".

Імпульсивні покупки - частина багатьох з нас. Зроблена вона в момент крутої знижки чи в момент коли настрій гірше не може бути, всіляке бува.Наприклад ця зима і весна давалась мені доволі складно, через що в мене з'явилось принаймні 4 нових аромати за короткий період.

Взагалі, моя косметичка і навіть парфумова поличка, складається з доволі бюджетних засобів, які я ще й знайшла по знижкам. Але є і ті засоби, які коштують як повноціна вечеря на двох (окей, я не знаю що там по цінам в закладах, але і не дізнаюсь - за які ж я гроші буду купляти тоді косметику).

Мій ТОП3 буде мати мою особисту логіку відбору, але при тому - це все ще доволі дорогі засоби для мене ( навіть занадто).

Кохана, що на вечерю ? #mostexpensiveproductsmakeupclub
Кохана, що на вечерю ? #mostexpensiveproductsmakeupclub
Кохана, що на вечерю ? #mostexpensiveproductsmakeupclub
Кохана, що на вечерю ? #mostexpensiveproductsmakeupclub

Розкішний флакон темно синього кольору, об'ємом в 50 мл, весь прикрашений блискучими зорями - прикраса моєї парфумової полички. Поєднання кавових нот і магічного жасміну, оговтують тіло темною спокусливою завісою. Його алкогольні акорди зводять з розуму, солодка дерев'яна база не дає можливості відірватися. З першого пшику, алкоголь має солодкий, лікьорний присмак. Тонка і тепка нота ягоди, лише підсилює всю композицію, а кава найреальніша і нагустіша з всіх парфумів, які я тестувала. Саме Intense версія затьмарила для мене класичний Black Opium і стала моїм парфумовим я.

На данний момент, цей аромат один з "не по кишені мені" в моїй колекції. Він в мене декілька років, і так особисто я його все ж таки і не купила, хоча мріяла. Але особливість цього аромату: я дозволила йому з'явитися.

Не знаю як ви, але в мене є психологічна проблема. Я вважаю, що не варта чогось, що не маю право носити цей одяг/парфум/ користуватися косметикою , мол не мій рівень. Але з цим ароматом я чітко сказала "Я хочу" . І він того вартий. Він прекрасний по всім параметрам і відкрив ящик пандори, через що я стала парфумово залежна і стала робити не обдумані покупки парфумів.

Наразі на мейкапі його нема, але вартість такого об'єму в інших ароматів цією серії, починається від 3к.

Хочу знову нагадати: я прихильниця бюджетних засобів. Але варто мені було нанести цей праймер для обличчя, як я в нього закохалась. Це було як в фільмах, я дивилась на нього і те що він зробив з моєю шкірою... Моє серце шаленно билось, а світ став наче більш кольоровим і яскравим, притрушений магічним сяйвом.

Відчуття, що після нанесення, фільтри перенеслись в реальне життя, а тон лягає на стільки ідеально, що я і не знала що так можливо.

Приємний аромат, гарна текстура - в ньому все дійсно ідеальне.

Це авжеж подарунок, але це мабуть буде єдиний засіб, який за таку ціну - я захочу купити самостійно ( хоча ціна його як у всього мого догляду разом)

Це щось на стільки на дорогому для мене, що я боялась залишити відбитки пальців на цій кришечці. Але пересилив себе, я відкрила цей крем і зануривши чисті, оброблені антисептиком пальці , я взла потрібну кількість засобу і нанесла на чисте, тримтяще від емоцій обличчя.

Знаєте якою була моя шкіра на дотик, після цього крему ? Немов оксамит. Пудровий фініш заставляв рукам тягнутися до шкіри обличчя і торкатися неї. Крем робить шкіру дуже приємною і добре зволоженою. Я трошки пересушила ділянку лоба і якщо на ніч добре справляється Цикопласт, то в день працює саме цей крем. Він швидко поглинається, не липне, не відчувається на обличчі. Він доволі економічний і я була здивована, що він мені підійшов. Відкривати його все ще боязко, але більш впевненно беру на руки і роздивляюсь цю баночку.