Missmili

Meloni Hair Balance Shampoo

Meloni Hair Balance Shampoo

Так як я маю жирний тип шкіри голови, то до моєї щоденної рутини додається ще щоденне миття голови ,звичайно бувають дні коли я трохи порушую свій графік але зазвичай таке буває рідко.

В своїй доглядовий рутині за волоссям використовую 2 шампуні, 1 сульфатний а 2-й безсульфатний-використовую їх по черзі

Попередньо я вже мала шампунь від бренду Meloni, (відгук тут: https://club.makeup.com.ua/post/38688/ )і він мені настільки сподобався, що вирішила повторити його знову,але обрала з іншої лінійки А саме відновлювальний безсульфатний шампунь з провітаміном в5 та кератином.

Шампунь призначений для нормальної та чутливої шкіри голови, в складі має безліч корисних екстрактів які позитивно впливають на волосся — живлять його, зволожують, регулюють роботу сальних залоз зменшують прояви себореї та лупи та надають блиску і сили

Meloni Hair Balance Shampoo

Шампунь представлений в об’ємах 250 мілілітрів та 450 мілілітрів

В мене версія 250 мл

Вартість 150-200 грн

Виробник Україна

Дизайн шампуню і загалом лінійки дуже стильний та мінімалістичний

Аромат шампуню дуже приємний парфумований,злегка свіжий

Консистенція рідка напівпрозора

Шампунь піниться дуже добре навіть з 1-го разу, промиває якісно але при цьому не до скрипу, що так важливо при щоденному користуванні.Під час змивання шампуню волосся мʼяке та не заплутане

Результат і враження:

Шампунь мені сподобався,він гарно очищає шкіру голови не пересушуючи при цьому довжину.Волосся мʼяке та гладеньке на дотик,розсипчасте та обʼємне,а один з найбільших плюсів те,що шампунь не робить волосся пухнастим,що чудово підійде для пористого волосся,а також не жирнить шкіру голови більше ніж є.

Вважаю шампунь чудовим варіантом для частого користування!