MAXIMOVA🌷

Маска для обличчя "Детокс" EVO derm

Маска для обличчя "Детокс" EVO derm

EVO derm – український інноваційний бренд космецевтики:

  • має власне виробництво, яке відповідає міжнародним стандартам
  • має сертифікат GMP
  • створюють продукцію високої якості
  • засоби EVO derm не тестуються на тваринах
  • компоненти виключно рослинного походження

У бренду навіть підхід до оформлення пакування продуманий до дрібниць. Використані еко-матеріали, пластик і скло підлягає переробці, кольорова гама стримана та естетична. Також в коробочці були приємні компліменти: пробники та навіть мигдаль у саше. Дуже приємно отримувати таку красу.

Пропоную разом розгорнути все і подивитись. Вмикайте відео😊

Маска для обличчя "Детокс" EVO derm

І такою баночкою для мене стала маска “detox”, вона ефективно бореться із запальними елементами на шкірі, знімає набряки, тонізує, матує шкіру, а також прискорює регенерацію клітин.

Склад багатий на такі активні компоненти:

  • блакитна глина завдяки її багатому складу, насичує шкіру та наповнює її корисними мінералами. Крім того, блакитна кембрійська глина відрізняється вираженою протизапальною дією, допомагає усувати косметичні недоліки і уповільнювати процеси старіння
  • сірка сприяє утворенню колагену, який потрібний для відновлення клітин шкіри. Вона також має потужну себорегулювальну дію (стабілізує вироблення шкірного сала), пришвидшує загоєння пошкодженої шкіри, зменшує прояви постакне. Окрім того , сірка значно збільшує опір шкіри проти окислювальних процесів, викликаних УФ випромінюванням
  • олія чорного кмину має виражену антисептичну, антибактеріальну, протизапальну дію на шкіру обличчя, допомагає зупинити запальні процеси шкіри та сприяє прискоренню регенерації її пошкоджених клітин
  • ензими здійснюють м’яку ексфоліацію, не пошкоджуючи захисний шар шкіри
  • екстракт шавлії має протизапальні властивості, сприяє загоєнню запалень.

Спосіб використання: нанести маску на очищене обличчя, витримати 10-20 хв, змити теплою водою.

Оформлена вона в невелику баночку з темного скла, під кришкою є захисна мембрана. Аромат у неї натуральний, мені пахне глиною, чайним деревом і віддалено м’ятою.

Текстура у маски дуже ніжна, в баночці виглядає гладкою трошки дзеркальною поверхнею. Консистенція не густа, м’яка і пластична (на відео можете розглягути). Не має абразивних частинок.

Наношу маску пензликом тонким шаром (навіть тонким шаром ця маска працює чудово) оминаючи зони навколо очей та губ. Витримую 10-20 хвилин і за цей час вона вона трішки підсихає в деяких зонах, але не стає як суха глина і не стягує шкіру.

На шкірі вона відчувається неймовірно приємно, зволожуюче. Через хвилинку після нанесення поступово відчувається приємна прохолода. Саме це охолодження допомагає знімати набряки та тонізує.

Змивається маска легко.

  • вже на етапі змивання я відчуваю яка шкіра стає неймовірно м’яка та ніжна
  • у мене комбінована шкіра і найпроблемнішою є т-зона, маска чудово очищує пори, на носі стають менш помітними сальні ниті
  • візуально шкіра освіжається, набуває кращого здоровішого кольору та рівнішого тону
  • також помітила прискорення загоєнь запалень та зменшення пігментації постакне
  • в цілому шкіра розгладжується, стає матовіша але ніби сяє зсередини

Ця баночка стала скарбом моєї полички з доглядової косметики. Використовую її двійчі на триждень🖤