Пєшук Єлизавета

Я йому відповіла "Так"!💍

Я  йому відповіла "Так"!💍

Я обрала для себе варіант з приємним запахом вишні, адже захотілось чогось весняно-літнього та солодкого. І що я вам скажу, це дійсно те, чого я хотіла і прагнула!

Мені 21 рік і до цього моменту я зовсім не звертала увагу на різні іновації в сфері догляду за вустами, і даремно... Адже кожної зими для мене було ОК коли мої губи були занадто сухі та тріскались, мені здавалось, що це природньо. Але як же я помилялась...

І дійсно, чого я хотіла, коли користувалась бальзамом для вуст від фірми Lip Butter, який на промі чи в Аврорі коштує грн 15-20? Явно не тотал зволоження🙅‍♀️😅

Цієї зими душа прагнула змін. І я вирішила замовити щось зі сталих трендів. Зупинилась я на Carmex, бо я жертва маркетингу, мені нічого не зробиш.

І що я хочу сказати..це дійсно прикольний засіб, який вартує кожну гривню👍💄

Найбільше мене вразило те, що він містить натуральні інгредієнти, такі як ментол, камфора та карнаубський віск, що забезпечують прохолодний ефект і заспокоюють губи. Мої губи після нього ніби я з'їла ментолову цукерку і запила її холодною водою 😇 Для губ це однозначно +

Ще для себе я відзначила тривалість дії, адже мені не потрібно часто наносити його на губи. Ставлю лайк +

Приємний запах, приємні відчуття після нанесення, прикольний стильовий дизайн і ніякої сухості, ОСЬ ТАКІ МОЇ ВРАЖЕННЯ!

Нарешті моя покупка, яка здійснювалась під впливом Тік току виправдала мої очікування 😇🤩🤩

Я  йому відповіла "Так"!💍

Я обрала для себе тюбик, напевно тому, що згадувала про свого колишнього😉😌

Дякую, що Ти прочитала мій відгук! Хочу бути корисною для Тебе!

Пєшук Єлизавета
2
Підписники
0