Олена Романюк

Pink Brut від Fantasy Community Perfumes

Pink Brut від Fantasy Community Perfumes

Уявіть собі зоряне небо, таке, яким воно буває лише в серпні, коли зорі споглядають твої останні спроби насолодитися літом, Чумацький шлях, який манить білим мереживом своєї безмежності, згадайте смак персиків, інжиру, мускатного винограду та рожевого шампанського з таємничих печер Нового Світу, що сховався подалі від спокійних степів Феодосії та величних гір південного берегу Крима.

Це все - аромат Pink Brut Fantasy Community Perfumes 💘, назва якого і говорить нам про грайливе шампанське, літо і неймовірно радісні емоції!

Аромат Pink Brut я отримала в Discovery Set від Fantasy Community Perfumes, який обрала для мене Оксанка ksnklb 😘

І сказати, що вона вгадала з усіма ароматами і вони мене вразили, це не сказати нічого!

Це формат пробнику, 2 мл, фіолка заповнена повністю, такої кількості цілком достатньо, щоб познайомитися, послухати та походити з ароматом.

До речі, сам розприскувач працює добре в усіх пробниках, бо мене попередили, що можуть бути негаразди з цим.

Пакування Discovery Set дуже гарне й святкове, у мене завжди настрій краще, коли я відкриваю цю коробочку та обираю аромат на день 💝

Згідно опису виробника, Pink Brut - нішевий, жіночий аромат. Відноситься до свіжих, "рожева екстравагантність" (с), і тут я повністю погоджуюся, бо цей аромат так і говорить, що він рожевих, грайливих відтінків та сяючої багатогранності!

Верхні ноти: шампанське, абрикос

Середні ноти: чорна бузина, чорна орхідея

Базові ноти: збиті вершки, червоне дерево

Мої враження - це яскравий, солодкий смак мускатного винограду та рожевого шампанського з Нового Світу!

З першими краплями, усвідомленням та асоціаціями - це ось всі ті спогади та смаки 💘 Аромат настільки вражає насиченими нотами мускатного винограду, що це просто неймовірно!

Я не чую на собі середні ноти, можливо, зараз спекотно для них?

Зате, через 20 хвилин сяючих нот шампанського я чую спокійні вершки та дерево.

Коли шкіра нагрівається, то верхні ноти повертаються та звучать знову, мені подобається цей момент.

Базові ноти просто тішать весь день, на волоссі та одязі. Я люблю ваніль чи вершки в ароматах, зазвичай, вони гармонійні до моєї шкіри і типажу.

Дерево додає цільності й виваженості цій грайливості, воно якось стримує вершкову ніжність, і в той же час, аромат неймовірно лагідний та привабливий 💘

Стійкість - на шкірі, волоссі та одязі весь день. Аромат ніжний, не кричущий, але привабливий та помітний.

Серед п'ятірки ароматів Discovery Set - Pink Brut, входить в трійку моїх улюбленців, про які я буду далі розповідати 😘

Без вагань, це аромат мого серпня, того серпня, який я люблю і завжди згадую 🩷