Zhukovka 🌸

Дякуючи MakeUpClub познайомилася з крутою нішевою парфумерією ⁠♡

Дякуючи MakeUpClub познайомилася з крутою нішевою парфумерією ⁠♡

До вашої уваги , парфум Mango Milk Shake з колекції Fantasy Community Perfumes .
Цей бренд родом із США, який пропонує зануритись у світ надзвичайних нішевих ароматів, таких різноманітних і неповторних, де кожен зможе втамувати парфумерну спрагу, але потім захочеться ще і ще 🤤
Відчувши його вперше, я закохалася 😍

Мені хотілось вдихнути ще і ще , на повні груди, здавалось , вони бездонні .

Ця неймовірно-соковита гра, яку виконують ноти , нагадує мені симфонію Бетховенського стилю , якій притаманні різкі зміни темпу, але кожна частина така особлива і неповторна 🎶




Дякуючи MakeUpClub познайомилася з крутою нішевою парфумерією ⁠♡
Дякуючи MakeUpClub познайомилася з крутою нішевою парфумерією ⁠♡

Ви коли небудь відчували тропічний аромат, який просто занурює тебе з головою у жаркий літній день, сповнений яскравих вражень та соковитих фруктів  🥭 А на вечір набуває легкої квіткової романтики, котра переростає у щось більше, завдяки мускусним нотам та келиху червоного вина

Я просто не можу передати словами, наскільки атмосферно він розкривається і подумки повертає мене до Єгипту , де я натомлена сонечком розрізаю стигле манго , воно тече по руках , а поруч стоїть молочний коктейль, щедро збризнутий апельсиновою цедрою та двома кубиками льоду 🧊 Саме так мені хочеться його описати. Для мене Єгипет особливе місце , яке зберігає безліч секретів і таємниць , тому і парфум Mango Milk Shake став таємничо-особливим 🥭

Цей аромат для тебе, якщо ти сумуєш за яскравими, незабутніми літніми вечорами , впевнена у собі і просто обожнюєш соковиту Life 🥭 Він подарує тобі неповторність протягом цілого дня, а на вечір вгамується і огорне легким літнім квітом.

Аромат Mango Milk Shake дуже виразний та насичений і для завершення образу тобі достатньо буде всього 2 натиски 🔥

2 натиски і ти на висоті 🔝