Alina_Demchenko

Надто характерний : Avenue Des Parfums Style Milano Black

Надто характерний : Avenue Des Parfums Style Milano Black
Надто характерний : Avenue Des Parfums Style Milano Black
Надто характерний : Avenue Des Parfums Style Milano Black
Надто характерний : Avenue Des Parfums Style Milano Black
Надто характерний : Avenue Des Parfums Style Milano Black
Надто характерний : Avenue Des Parfums Style Milano Black

Характер цього аромату - досі мені незрозумілий. Його метамарфози і поведінка, завжди дивують. Ця прозора рідина, викликає в мене купу емоцій, але давай про все поступово, ви все і так зрозумієте.

Варто тільки відкрити кришку флакону, як яскравий, медовий аромат старається вибратися на волю. Томний і густий, він обвалакує і гіпнотизує, маючи в собі п'янкі ноти. Тягучий, фруктовий і солодкий - ось як він виглядає прямо з флакону.

Варто тільки його роспилити, як у світ виривається томний і ароматний шлейф, який осідаючи на шкірі дає доволі цікавий аромат. Перше що я відчуваю , кисло солодкий аромат нагадуючий шампанське. Легка мигдальна гіркота, дає мені перед собою доволі дивне звучання абрикосу, яке надто солодко і пудро розкривається. Ледь поспішаючи за пилкою абрикоса, до аромату поспішає дика троянда/шипшина. Аромат, знайомий мені з дитинства, робить аромат лагідним, більш спокійним і таким знайомим для мене. Пудровий чи тягучий - ось в чому питання.

Ближче до середини, ця гра трошки стає менш помітною і на шкірі, залишається помітний фруктовий густий аромат. В повітрі вітає квіткова солодка нота, яка поступово доповнилась новими пів тонами. Спочатку навіть не розумієш, що старт змінила середина композиції. Це все відбувається помірно, без яскравих акцентів. Я зрозуміла це, відчув легку вершкову ноту, яка додала густоти абрикосі на руці і розкрила краще композицію білоквітів ( те що це білоквіти і сумнівів немає). Квітка яка вибивається з композиції і бажає зайняти своє місце в цій грі - нарцис. Солодкий, п'янкий аромат квітки, поєднуючись з молочною нотою, відкриває світ "наркотичних" ароматів. Вони здатні гіпнотизувати, заставляти вас забути про все і навіть викликати запаморочення. Це суміш східного і таємничого, наче зілля вічної молодості, де тисячі олій тануть в золоті і покривають тіло, де молочні вани з пелюстками квітів - заставляють вас про все забути, включаючи і це таєнство. Базу аромата я по факту не відчуваю. Вона досить нейтральна і лише підсиляє те що вже є. Піраміда у аромата досить цікава, але я вам її тільки покажу:

  • Старт: жасмін, османтус і шипшина.
  • Середні ноти: молоко, нарцисс, тубероза.
  • База: Амбра і білий кедр.

Надто характерний : Avenue Des Parfums Style Milano Black
Надто характерний : Avenue Des Parfums Style Milano Black
Надто характерний : Avenue Des Parfums Style Milano Black
Надто характерний : Avenue Des Parfums Style Milano Black

Коли ти розглядаєш піраміду, ти можеш уявити гру нот, уявити як вони будуть взаємодіяти і часто, почути мелодію цього аромату. Але обираючи на осліп, ти ніколи не будеш впевненний на всі 100% в ароматі.

Ось і я дивлюсь на піраміду : все це там і є. І композиція білоквітів, які пудрою і яскравістю затуманюють розум, і нарцис, звучання якого почувши один раз - запам'ятаєш на все життя , молоко яке додає всьому цьому непомірну солодкість і вершкову ніжність. ТОЖ ЩО НЕ ТАК ?

Варто тільки температурі піднятися вище 25 градусів, як аромат починає показувати свій характер. Одразу з старту, нас починає оговтувати яскрава і дуже солодка малина. Терпкі фруктові ноти переслідують її. Це яскрава малина, яка поєднується з густим медом і розтікається по тілу. "Компот" стає більш наваристим і до малини приєднуються інші фрукти в великій кількості. Легка ягідна кислинка робить все це більш яскравим і натуральним. Трошки пізніше, до ягідного міксу додається ще більше густоти і взбиті вершки. Туди ж - ваніль. Вся ця комепозиція грає яскраво, солодко і малина не затухає. Вона наче густе варення, яким обмазали все тіло.

Я отримала цей парфум одного літнього , прям палкого вечора. І почувши це я була на стільки вражена. Це нагадало один парфум і я одразу подзвонила подрузі: ця композиція нагадувала мої спогади про Hayati Attar Collection. Фруктовість, яскрава малина, вершки - все це там є. І так було декілька тижнів, поки спека не спала. І лиш тоді я відчула нарцис, відчула звабливий абрикос.

А все це завдяки деяким нотам :

  • Османтус: запах квітки, який трансформується в солодкі стиглі абрикоси з додаваням вершків. Аромат доволі п'янкий, медовий. Він зберігає в собі і звучання квітки, але гаряча абрикоса - завжди лізе.
  • Тубероза. Як вона тільки не проявляється в парфумах : і пряник, і мед, і фрукти. Насичений дурманящій аромат, дальній родич гіацинту.
  • Шипшина : здавалось би доволі проста нота, але якщо використовувались не пелюстки, а саме олія плодів, то вона може давати кисло-ягідну нотку
  • Молоко. Як би не було дивно, це те звино, яке споріднює всі ці аромати. В Хаяті є нота вершків та морозива , а в цій композиції густоти молоку надають всі ці квіти і плюс амбра.

Саме через ці зміни, метамарфози, мені потрібно було так багато часу, часу що б зрозуміти характер, поображатися на нього і врешті решт - примиритися і прийняти аромат таким яким він є.

Мені знадобився цілий місяць, що б написати цей допис, поділитися тим, як один аромат може бути на стільки різним і не передбачуванним. Тож сподіваюсь цей допис був для вас корисним.

А на якій ви стороні : льоду чи полум'я?