Дарина🦉

Dott - насолода для очей

Dott - насолода для очей
Dott - насолода для очей
Dott - насолода для очей

Привіт, Dott - це найгарніший бренд, це насолода для очей, ці неймовірні баночки не хочеться випускати з рук. Якщо чесно, то я замовила цей спрей, саме за його зовнішній вигляд, ну не втрималась! І кажу одразу, я зовсім не пошкодувала!

Парфумований мультифункціональний Спрей для розгладження волосся з гідролізованим шовком і гіалуроновою кислотою. 

Переваги та склад від виробника:

У формулі об’єднані низькомолекулярна і високомолекулярна форми гіалуронової кислоти, щоб активно зволожувати шкіру голови і волосся, стимулювати вироблення кератину, колагену й еластину, а також допомагати утримувати вологу всередині волосся.

А гідролізований шовк у складі робить волосся слухняним у розчісуванні та укладці.

Гарно працює як з прямим, так і з кучерявим волосям. Рекомендується використовувати як парфумований міст-спрей, що б освіжити волосся.

Склад:

Aqua, Isododecane, Dimethiconol, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Phenyl Trimethicone, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Silk, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium -10, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Sulfate, Sodium Chloride, Coumarin, Limonene, Linalool, CI 19140, CI 42090.

Зовнішній вигляд - цю пляшечку хочеться завжди тримати в руках.

Нагадує колбу, скляну посудину з довгою шийкою для хімічних робіт. Виглядає як міцне прозоре скло, але це міцний, м'який пластик.

Металевий дозатор (розпилювач), який справно працує. На "шийці" є наліпка, де є вся необхідна інформація для споживача.

Об'єм 350 мл (доволі великий об'єм для такого засобу, і флакон доволі важкенький).

Пакування зачаровує, це і тактильна насолода і насолода для очей.

Консистенція - це рідке молочко, засіб двохфазний ( на фото в каруселі можно побачити, це приємна зелена рідина внизу пляшечки, та приємна блакитна рідина (як пінка зверху). Перед використанням треба взбовтати пляшечку, щоб суміш змішалась). Це як густа водичка, але виглядає як молоко, вона зовсім невагома, не залишає після себе жодних слідів.

Аромат - фужерний та деревний, це справжній парфум!

Розкривається насиченими відтінками кардамону та свіжостю стиглого грейпфруту, а потім з'являються землисти ноти.  Також відчуваються ноти ванілі, але вони не дуже солодкі, не насичені, такі далекі.

Аромат глибокий, він в одночас і теплий і дуже свіжий. Залишає після себе шлейф, в якому домінують деревні ноти.

Спосіб застосування:

Перед використанням взбовтати та розпилити спрей на волосся на відстані 15-20 см. Я використовую як після миття волосся, так і в продовж дня на сухе.

По дії:

Це гарне зволоження волосся, волосся доволі напитане

Дає гарний природній блиск, наче шовк

Волосся легко розчисується та піддається вкладанню

Освіжає та дарує відчуття чистоти

Неймовірний аромат парфуму, який дуже мені сподобався, тепер буду звертати увагу, саме на такі аромати

Засіб дуже економічний в використанні (ще і об'єм великий)

Ну і звісно це пакування, якому можно співати пісні

Дуже задоволена цим засобом, і з задоволенням повторю ще! 💙

Dott - насолода для очей
Dott - насолода для очей
Dott - насолода для очей
Dott - насолода для очей
Dott - насолода для очей
Dott - насолода для очей
Dott - насолода для очей
Dott - насолода для очей